Zpět na » Premier League » Moreno popisuje Liverpool jako sen

Premier League - Moreno popisuje Liverpool jako sen

Moreno popisuje Liverpool jako sen © libertaddigital.com - Alberto Moreno

1

Líbilo se

07.09. - Španělský levý obránce Alberto Moreno byl celé léto jako na trní, protože nevěděl, kdy a zda vůbec dostane šanci přestoupit. Nakonec se vše zdárně podařilo a Moreno ze Sevilly odešel do Liverpoolu. A po nějakém čase popisuje své rozhodnutí jako nejlepší rozhodnutí v životě.

Liverpool je krásné a inspirativní místo, což věděli například takoví Beatles. Další z dlouhé řady obdivovatelů je Alberto Moreno, který přišel jako velká posila a talent. Mladý zadák se v Primera Divison prosadil s rychlostí blesku a rád by svůj talent rozvíjel také v anglické Premier League. Tamní Liverpool v něj vkládá velké naděje a Moreno by fanoušky nerad zklamal. Svůj přesun si ale užívá plnými doušky a tvrdí, že si připadá jako ve snu.

Moreno sice přišel k Reds teprve před pár týdny, ale již si stihl získat náklonnost fanoušků. Pomohl mu k tomu především skvělý výkon z utkání proti Tottenhamu Hotspur. Ten navíc mladý španělský zadák pečetil důležitou brankou. Když jej po utkání zpovídal španělský deník Marca, obránce Reds měl slzy v očích. Řekl: „Kdyby mě fanoušci před přestupem neznali, tak od tohoto gólu určitě budou. Doufám, že to nebyl jediný zásah, protože chci těm skvělým lidem kolem sebe dopřát mnoho dalších skvělých zážitků.“

„Můj debut nedopadl dobře, proti Manchesteru City jsme se moc nepředvedli a prohráli jsme. I proto jsem cítil, že mám hodně co dokazovat. Když jsem vzal balon Androsi Townsendovi, věděl jsem, že mám šanci skórovat. Někdy to prostě cítíte. Já to cítil a bylo mi jedno, kolik metrů budu muset uběhnout, abych se dostal až k bráně.“

A pokud jde o atmosféru na Anfield Road, Moreno byl rovněž okouzlen a uhranut. „Brzy si zvyknete a poznáte, že je to úžasné místo. Tolik emocí, kolik jich cítíte, to je skvělý pocit. Když vám kolem tolik lidí zpívá „You’ll never walk alone“, tak se cítíte jako že umíte létat. Fanoušci žijí pro fotbal a vy žijete pro ně. Je to nepopsatelný pocit.“

Alberto Moreno se možná ještě plně neadaptoval na styl anglické Premier League, ale ani španělský fotbal mu dlouho scházet nebude. Liverpool se totiž po dlouhých letech opět kvalifikoval do Ligy mistrů a to rovnou do stejné skupiny jako Real Madrid. I na tyto souboje se mladý Španěl těší. „Bude to fantastické dvojutkání. Tohle všechno je pro mě nové a já se na Ligu mistrů velmi těším. Navíc budu hrát proti Realu Madrid na Anfieldu a budu na sobě mít dres Liverpoolu. To bude výjimečná událost,“ těší se mladý bek.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Ondřej Pražák / football-espana.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 07.09. Odpovědět

Mimo téma:
Di Maríův kontrakt obsahuje zvláštní klauzuli
Speciální klauzuli si údajně nechal zanést Ángel di María do smlouvy s Manchesterem United. Podle listu Daily Telegraph dostane argentinský záložník od Rudých ďáblů pět milionů eur, pokud by během svého působení na Old Trafford dokázal vyhrát Zlatý míč. (goal.com)

DeviI
Panyny - 07.09. Odpovědět

Doufám ,že se odpíchne od toho zápasu s Tottenhamem a bude mířit už jen výš Smajlík 1

Panyny
DeviI - 07.09. Odpovědět

Dobrej hráč,kdo vůbec hraje na lévém kraji obrany,Moreno nebo José Enrique?....a na pravo je stabilně Glen ne?

DeviI
mrEL - 07.09. Odpovědět

Na ľavom kraji Moreno a na pravo Manquillo, Johnson už dávno na to nemá a momentálne je zranený avšak keď sa vráti myslím že Javiera nevytlačí zo zostavy.

mrEL
Panyny - 07.09. Odpovědět

Jojo,Moreno vlevo a napravo Johnson na střídačku s Manquillou.

Panyny
DeviI - 07.09. Odpovědět

Myslel jsem,že José Enrique je levej bek,nebo alespon v Newcastle byl!

DeviI
Panyny - 07.09. Odpovědět

Je ,ale teď byl celou sezonu mimo hru a hodně se to na jeho hře podepsalo.

Panyny
DeviI - 07.09. Odpovědět

Smajlík 7

DeviI
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články