Zpět na » Premier League » Chelsea se dohodla s Atlétikem na přestupu Filipeho Luíse

Premier League - Chelsea se dohodla s Atlétikem na přestupu Filipeho Luíse

Chelsea se dohodla s Atlétikem na přestupu Filipeho Luíse © sportinglife.com - Filipe Luis

2

Líbilo se

16.07. - Chelsea se pouhý den po dokončení přestupu útočníka Diega Costy dohodla na příchodu dalšího hráče z Atlétika Madrid, levého obránce Filipeho Luíse, kterého nyní čeká v Londýně lékařská prohlídka a následný podpis smlouvy.

28letý brazilský bek by měl na levém kraji obrany Chelsea nahradit Ashleyho Colea, jenž po vypršení smlouvy odešel do AS Řím a umožnit Cesaru Azpilicuetovi, který na tomto postu odehrál převážnou část loňské sezony, vrátit se na jeho oblíbenu pozici na druhé straně hřiště.

K dokončení přestupu ještě chybí souhlas Filipeho Luíse s osobními podmínkami a podpis smlouvy s londýnským velkoklubem, který tak pokračuje v posílení kádru před novou sezonou. Luis byl během posledního ročníku jedním z klíčových hráčů Atlétika při tažení za prvním ligovým titulem od roku 1996 a s klubem se podíval i do finále Ligy mistrů.

Bývalý hráč Deportiva La Coruňa odehrál během loňské sezony 44 utkání za Atlétiko Madrid a proto bylo překvapením, že se nevešel do závěrečné nominace Brazílie pro domácí šampionát. O jeho přestupu do Londýna se jednalo už několik týdnů a oba kluby se údajně nakonec dohodly na přestupové částce pohybující se kolem 20 milionů liber.

Filipe Luís tak následuje kroky španělského útočníka Diega Costy, který v úterý podepsal s Chelsea pětiletou smlouvu a se svým spoluhráčem z Atlétika se setká i na Stamford Bridge.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 20.07. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé info

http://cameso.webnode.cz/

Nechci tvrdit že je to kachna,ale redaktoři by neměli psát něco tak jistě,dokud to jisté není.
Přestup Debuchyho,Sancheze,Luise,Suareze,Costy,Shawa zdaleka ještě není,nebo nebyl dokončen a ofic potvrzen a zde už se o tom psalo jako o hoptové věci!

Shearer9NU
LOX10 - 16.07. Odpovědět

Oficiální stránky Chelsea jsou bulvár jo?

LOX10
UMBR0 - 16.07. Odpovědět

Tak pravda je,že ještě nepodepsal! Smajlík 6

UMBR0

Pokud něco není na 100%,nemělo by se o tom jako o 100% věci psát!
Debuchy v Arsenalu ještě zdaleka není a Costa podepsal teprve před pár dny! A článek o přestupu,kterej už to bral za hotovou věc zde vyšel už před měsícem"
A stránky Chelsea jsou i tak trochu bulvár,protože se tam pitvá každá druhá kachna!

Shearer9NU
LOX10 - 16.07. Odpovědět

Je pravda, že sis ten článek ani nepřečetl, ale rychle se musíš zastávat fanouška NU co napsak hovadinu, protože si to opět taky nepřečetl.

"Chelsea se dohodla s Atlétikem na přestupu Filipeho Luíse" naučte se číst oba dva a zkuste i článek ,,kterého nyní čeká v Londýně lékařská prohlídka a následný podpis smlouvy".

LOX10

Jo snad v případě Luise ale co třeba Debuchy a další?

Shearer9NU
MaraCFC - 16.07. Odpovědět

Debuchyho Arsenal nepotvrdil a já se nechci redaktorů nějak zastávat, protože takovéhle nadpisy jsou a blbnou lidi. Některé přestupy se vůbec neuskuteční a pod tím článkem už toho jistého hráče očerňují. Ale musím se jím nechat, že tam napíšou "bulvárník", takže hned vím o co jde... Smajlík 1

MaraCFC
M1Ozil - 16.07. Odpovědět

narozdiel od Costu tento nakup kvitujem...dobry kauf

M1Ozil
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články