Zpět na » Premier League » Konkurence pro Harta, do Manchesteru City přestoupil Caballero

Premier League - Konkurence pro Harta, do Manchesteru City přestoupil Caballero

Konkurence pro Harta, do Manchesteru City přestoupil Caballero © sportinglife.com - Willy Caballero

0

Líbilo se

08.07. - AKTUALIZOVÁNO Už třetí letní posilou Manchesteru City se po dnešním podpisu tříleté smlouvy stal argentinský brankář Willy Caballero z Málagy, který v pondělí prošel na Etihad Stadium lékařskou prohlídkou. Caballero by měl vytvořit konkurenci pro současnou jedničku v bráně Citizens Joea Harta.

32letého argentinského brankáře si do Manchesteru City osobně vyhlédl manažer Manuel Pellegrini, jenž Caballera vedl během působení ve španělské Málaze a po odchodu brankářské dvojky Costela Pantilimona do Sunderlandu pro něj byl jasnou volbou.

Caballero, za něhož měl Manchester City poslat do Málagy přibližně 6 milionů liber, začne na Etihad Stadium jako brankářská dvojka, ale v případě potřeby má schopnosti na to, aby nahradil Joea Harta.

Cabellero, jenž s argentinskou reprezentací vyhrál v roce 2004 Olympijské zlato, byl během posledních tří let brankářskou oporou Málagy, které před rokem výrazně přispěl k senzačnímu postupu do čtvrtfinále Ligy mistrů.

V Manchesteru City se stal argentinský gólman třetí letní posilou týmu, po francouzském obránci Bacarym Sagnovi a portugalském záložníkovi Fernandovi.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 08.07. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé info

http://cameso.webnode.cz/

Reklama
Reklama
Nejnovější články