Zpět na » Premier League » Manchester United je blízko získání Andera Herrery z Bilbaa

Premier League - Manchester United je blízko získání Andera Herrery z Bilbaa

Manchester United je blízko získání Andera Herrery z Bilbaa © telegraph.co.uk - Ander Herrera se může stát první letní posilu United

3

Líbilo se

24.06. - Už během dnešního dne by mohl Manchester United uzavřít příchod první letní posily. Tou by se měl stát záložník Bilbaa - Ander Herrera. Vedení anglického klubu je údajně ochotno zaplatit částku 28 miliónů liber, která je součástí výstupní klauzule Herrerovy smlouvy. Pokud by se United nepovedlo získat čtyřiadvacetiletého Baska do konce června, zvýšila by se cena na 32 miliónů liber.

Manchester United hodlá v létě rozjet velkou přestavbu kádru. Přicházející Louis van Gaal hodlá sestavit znovu silné mužstvo, které bude postrachem všech evropských velkoklubů. Jeho seznam nových akvizic je poměrně dlouhý a jsou na něm velice zajímavá jména.

První vlaštovkou by se měl stát baskický středopolař Ander Herrera, který hájí barvy Athletic Bilbaa. V uplynulé sezóně byl jeho klíčovým článkem a pomohl týmu ke čtvrtému místu ve španělské lize. Odehrál 33 ligových utkání a vstřelil 5 gólů.

Manchester United už se Herreru pokoušel získat loni v létě, ale Davidu Moyesovi se to nepodařilo. Tentokrát by mohl být Louis van Gaal úspěšnější.

Ander Herrera má v Bilbau smlouvu do roku 2016, součástí jeho kontraktu je výstupní klauzule, obsahující částku 28 miliónů liber. Red Devils by měli spěchat, protože pokud se jim nepovede uzavřít přestup do konce června, vzroste tato suma o další 4 milióny liber. Herrera by měl podepsat čtyřletý kontrakt.

Baskický rodák má vynikající práci s míčem, umí vyprodukovat přesné gólové přihrávky a také skvěle zahrává standardní situace. Zastane pozici ve středu pole, zvládne i místo pravého záložníka.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skyspors.com, bleacherreport.com, youtube.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 25.06. Odpovědět

Jen pojd....

DeviI

kup výbornej, ale ty přestupový částky v dnešní době už jsou fakt v hajzlu... Smajlík 11

MUFC_RedArmy
Maniks - 24.06. Odpovědět

Slušná pálka Smajlík 4

Maniks

Lepšie ako 40 za Illaramendiho

tomibon26
heto - 24.06. Odpovědět

Proč už nefandíš Realu ?

heto
Maniks - 24.06. Odpovědět

Nooo těžko říct Smajlík 2

Maniks
AONN - 24.06. Odpovědět

Dostal rozum? Smajlík 1

AONN

čože ? ja som mu nikdy nefandil, resp. fandil som mu proti týmom ktoré moc nemusím napr. proti Atleticu kvôli Costovi, Bayernu či Barcelone kvôli ich špaťbalu ale je ich viac ..inak nie

tomibon26
heto - 25.06. Odpovědět

Není to tak dávno, co jsi měl v profilu oblíbený klub: Real Madrid. Smajlík 7

heto

Aha, no tak v tom máš asi pravdu, ale ja som nikdy nefandil Realu.

tomibon26
Reklama
Reklama
Nejnovější články