Zpět na » Premier League » Liverpool je blízko dohodě s Rickiem Lambertem

Premier League - Liverpool je blízko dohodě s Rickiem Lambertem

Liverpool je blízko dohodě s Rickiem Lambertem © westhamworld.co.uk - Rickie Lambert zřejmě zamíří na Anfield Road

0

Líbilo se

30.05. - Je jasné, že Liverpool musí přes léto posilovat, pokud chce minimálně zopakovat výbornou sezónu v Premier League a hrát důstojnou roli v Lize mistrů. Po Albertu Morenovi se nejčerstvěji zajímá o útočníka Southamptonu Rickieho Lamberta. Podle posledních zpráv jsou Reds velmi blízko k uzavření přestupu s tímto dvaatřicetiletým hráčem. Cena za tuto transakci se různí. Některé zdroje uvádějí částku 4 miliony liber, jiné až 10 miliónů liber.

Liverpool dále hledá posily pro příští sezónu a tentokrát v jeho hledáčku uvízl zkušený útočník Rickie Lambert. Southampton už obdržel nabídku, dosud ji Saints neakceptovali, ale pokud pošle Liverpool adekvátní, přijatelnou sumu, nebudou Lambertovi bránit v odchodu. O Lamberta se zajímaly i jiné kluby v Premier League, ale nyní jedná pouze s Liverpoolem. Jeho odchod na Anfield Road je údajně na spadnutí.

Rickie Lambert je produktem fotbalové akademie Reds, ve které působil od 10 do 15 let. Poté prošel řadou klubů, ale nejúspěšnější je až nyní v Southamptonu, kde hraje od roku 2009. Postupně vystoupal se Saints ze třetí nejvyšší soutěže až do Premier League. V minulé sezóně nastřílel 15 ligových branek, letos jen o dvě méně. Vyrovnané výkony ho dokonce vyšvihly do anglické reprezentace a podívá se i na letošní mistrovství světa. Ve svých dosavadních 4 startech v dresu Albionu se 2x střelecky prosadil.

Liverpool má o Lamberta velký zájem, spolu s ním by chtěl ze Southamptonu získat jeho parťáka Adama Lallanu, který by měl být hlavním přestupovým cílem.

Ze Southamptonu odchází kouč Mauricio Pochettino, který se stal novým manažerem Tottenhamu. Bude se chtít sebou stáhnout i některé své dnes již bývalé svěřence, především Luka Shawa, o kterého bude soupeřit s Manchesterem United. Čeká se i odchod dalších hráčů Saints, kteří se v uplynulé sezóně ukázali ve výborném světle.

Vedení Liverpoolu doufá, že přestup Lamberta se jim podaří dotáhnout, včetně lékařské prohlídky, do soboty. V neděli totiž Lambert odlétá s anglickou reprezentací směr Miami a následně se přesouvá do Brazílie.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / skysports.com, bbc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Duncan - 31.05. Odpovědět

Dobrej hrac,ale pokud odejde vevercak tak slaba naplast

Duncan
Steve89 - 30.05. Odpovědět

Kádrový hráč který umí střílet góly... Třeba odvede službu jako Bellamy ... Za ty 4 míče bonusy to není špatny kauf! Jasný signál že budeme chtit bojovat na všech frontách!! Smajlík 4

Steve89
MaraCFC - 30.05. Odpovědět

Jako náhrada v případě zranění Sturridge nebo Suaréze, dobrý kauf...

MaraCFC

a čo ako jednotka v prípade odchodu Suaréza Smajlík 2

thornhill
MaraCFC - 30.05. Odpovědět

Proč ne Smajlík 2

MaraCFC
DeviI - 30.05. Odpovědět

Ano-proč ne,ale realita je taková,že Suareze nenahradí! Smajlík 4

DeviI
Reklama
Reklama
Nejnovější články