Zpět na » Premier League » Van der Sar van Gaalovi naprosto důvěřuje

Premier League - Van der Sar van Gaalovi naprosto důvěřuje

Van der Sar van Gaalovi naprosto důvěřuje © goal.com -

0

Líbilo se

22.05. - Brankář Edwin van der Sar, který strávil na Old Trafford celkem šest let, pevně věřím, že jeho krajan na trenérské lavičce United dokáže splnit svou úlohu a že se Rudí ďáblové opět stanou jedničkou v anglické kopané. Van Gaala ostatně velmi dobře zná, protože pod ním působil v holandské reprezentaci a Ajaxu Amsterdam.

Manchester United čekají velké změny. Především se budou týkat kádru, který v minulé sezoně vybojoval jen neuspokojující sedmé místo bez šance na poháry. Podle některých zdrojů bude novému trenérovi poskytnut příspěvek na posily v hodnotě dvou set milionů liber! Také jména na seznamu holandského taktika ukazují jeho ambice - Luke Shaw, Kevin Strootman, Mats Hummels a Toni Kroos patří k absolutní špičce.

Van der Sar v rozhovoru pro deník Daily Mirror naznačil, že s takovou sumou si dokáže Nizozemec velmi dobře poradit a vytipuje ty správné posily. „Van Gaala dobře znám a vím, že investuje ty správné sumy do těch správných hráčů. Pozná na nich, zda se do týmu hodí a zda mu mají co dát. To se ale týká také hráčů, kteří již v United jsou - musíte o své místo bojovat a ne přijít jen s vidinou velkého výdělku. Když se vám nebude dařit, půjdete jinam.“

„Musíte si položit otázku priorit. Je pro mě důležitější plat 30 tisíc týdně, nebo to že hraju za Manchester United, pro trenéra jako Louis van Gaal? Je to obrovský klub s historií a na vaše místo se tlačí mnoho hráčů. V tomhle musíte mít jasno, jinak ten tlak nezvládnete. Samozřejmě to pro něj teď nebude úplně snadné, protože musí napravit špatnou sezonu a znovu postavit ten tým tak, aby opět vládl Anglii.“

„Pokud je ale někdo schopný tuhle roli zvládnout, tak je to jednoznačně van Gaal. Mluví za něj úspěch, vyhrál trofej v každé zemi. Vítězství je napsané hluboko v jeho DNA. Navíc umí dávat šanci mladým a perspektivním hráčům, když vidí, že se snaží. Pracuje ale také s hvězdami a umí je motivovat. Pracuje velmi tvrdě a je to trenér, který z vás udělá lepšího hráče. Záleží mu jen na projektu, který dostal na starosti. Hrát pod jeho vedením je sen každého profesionála, protože přinese také úspěchy,“ uzavírá někdejší brankářská jednička United.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Ondřej Pražák / football365.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 22.05. Odpovědět

Edwin byl vždy inteligentní člověk.... Smajlík 4

DeviI
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články