Zpět na » Premier League » Henderson se těší na návrat Sturridge

Premier League - Henderson se těší na návrat Sturridge

Henderson se těší na návrat Sturridge © properplayer.com - Daniel Sturridge

0

Líbilo se

27.04. - Daniel Sturridge v minulém utkání nemohl nastoupit, protože jej trápilo zranění. V této sezoně ale patří ke klíčovým postavám Liverpoolu a podle posledních zpráv by svému týmu mohl pomoci v klíčovém duelu s londýnskou Chelsea.

Liverpool zažívá tuto sezonu výjimečné časy a právem bojuje o titul mistra Premier League. Vlna červené euforie se přes město Beatles přehnala především díky třem faktorům - manažeru Steveovi Rodgersovi, dobrým nákupům a skvělé formě střelecké dvojice v podání Luis Suárez - Daniel Sturridge. Daniel Sturridge zatím nastřílel 21 branek za 29 zápasů a má velký podíl na současné pozici Liverpoolu coby lídra Premier League.

V minulém utkání proti Norwichi sice Sturridge nastoupit nemohl, ale jeho tým i přesto těsně vyhrál a dál živí naděje na mistrovský titul. Do utkání nenastoupil ani Jordan Henderson, další klíčový element Rodgersovy formace. Ten dostal červenou kartu v u tkání se City, takže si ještě dva zápasy bude muset sednout na tribunu. To ale neplatí pro anglického útočníka, který se podle posledních zpráv dal zdravotně do pořádku. A to je podle Hendersona skvělá zpráva.

V rozhovoru s britskými médii Henderson sdělil: „Pro nás je Sturridge velmi cenný a důležitý hráč. Myslím, že v posledním zápase s Norwich City jsme předvedli dobrý výkon a zaslouženě vyhráli, ale bylo vidět, jak moc nám chyběl. Je to vždy bonus, když máte v týmu někoho jako Daniel. Doufám, že bude brzy ve vrcholné formě a pomůže nám k dosažení našeho cíle.“

„Jsme ve skvělé pozici a stále chceme titul. To ale ještě nic neznamená, ještě nemáme nic vyhráno. Musíme se držet při zemi, nepanikařit a pak uvidíme, co se dá ještě dělat. Bereme to krok za krokem a proti Chelsea nás čeká velmi důležité a těžké utkání. Naším cílem je nenechat se unést atmosférou a pokračovat ve skvěle načaté sezoně až do úspěšného konce,“ dodává mladý záložník.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Ondřej Pražák / fourfourtwo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články