Zpět na » Premier League » Llorisovi se nelíbí přístup spoluhráčů

Premier League - Llorisovi se nelíbí přístup spoluhráčů

Llorisovi se nelíbí přístup spoluhráčů © goal.com - Hugo Lloris

0

Líbilo se

26.04. - Brankář Tottenhamu Hotspur se pustil do kritiky celého týmu a naznačil, že v kabině Spurs není vše úplně v pořádku. Londýnský celek je v současné chvíli na šesté pozici a je nepravděpodobné, že by se dostal do dalšího ročníku Ligy mistrů.

V letošní sezoně nedokázali Spurs zkonsolidovat především svou defenzivní linii, což mělo za následek velmi vysoký počet inkasovaných branek zejména v zápasech proti prvním čtyřem týmům. Jen považte, Spurs v osmi zápasech s elitní čtveřicí inkasovali neskutečných 27 branek! A to ještě brankář Lloris pochytal relativně velké množství a napravoval chyby svých obránců.

Není divu, že současné postavení včetně herního projevu defenzívy Spurs se francouzskému brankáři právě nezamlouvá. Ve hře je jeho reputace, místo na mistrovství světa a také možný přestup do jiného celku. V rozhovoru s britskými médii dokonce Lloris řekl: „Teď se nám daří snad ještě hůř než minulou sezonu. A to jsme si mysleli, že už to není možné. Zvláště proti prvním týmům je naše bilance téměř tristní.“

„Zažili jsme mnoho velmi těžkých porážek, které nás srazily na kolena. Občas jsme v této sezoně cítili, že nám docházejí síly, že se vzdáváme. Tohle si nemůžeme dovolit, protože jsme profesionálové a musíme mít vždy jen ty nejvyšší cíle. Musíme ukázat, že máme charakter, že chceme bojovat. V jiných zápasech se nám to dařilo, ale když jsme narazili na nějakého soupeře z první pětky, sesypali jsme se,“ uvědomuje si Lloris.

V minulém týdnu Tottenham přece jenom zvítězil, když porazil Fulham rozdílem 3:1. A hádejte, kdo byl zvolen hráčem utkání? Správně, francouzský brankář Hugo Lloris. Ten chytil penaltu Stevea Sidwella a mimo jiné také bravurně vyrazil přesnou hlavičku Huga Rodallegy.

„Je to vždycky krásný pocit vyhrát nějaké podobné ocenění. Ukazuje to, že děláte dobře svou práci. Také to ale znamená, že zbytek týmu tu práci dělá o něco hůř, když dovolí, aby na vás šlo tolik střel. Vždycky se snažím odevzdat maximum proto, aby tým vyhrál, dělám všechno možné. Jsem soutěživý typ, to je jasné. A nerad prohrávám. Chci jen vidět, že i moji spoluhráči dělají totéž. Je to zvláštní pocit, protože máme pocit, že hru ovládáme a hrajeme skvěle. A potom, v rámci toho stejného duelu, padneme a hrajeme pod psa. Je to zvláštní sezona,“ uzavírá reprezentační gólman.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Ondřej Pražák / fourfourtwo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články