Zpět na » Premier League » Wenger bude chtít v lednu získat velkého hráče

Premier League - Wenger bude chtít v lednu získat velkého hráče

Wenger bude chtít v lednu získat velkého hráče © skysports.com - Arsene Wenger

0

Líbilo se

01.01. - Arsene Wenger vyloučil, že by v lednu plánoval další nabídku za Luise Suareze, který minulý měsíc podepsal nový dlouhodobý kontrakt s Liverpoolem. Zároveň však přiznal, že se pokusí podepsat velkého hráče, pokud tedy bude k dispozici a zároveň i bude splňovat kritéria Arsenalu.

Arsenal míří do nového roku jako lídr Premier League a svou pozici bude chtít udržet až do konce sezony, čímž by ukončil dlouhé čekání na další trofej. Aby tohoto cíle dosáhl, snažil se Arsene Wenger v předchozím přestupním termínu získat Luise Suareze, ale Liverpool odmítl jakoukoliv nabídku a navíc i sám uruguayský útočník několikrát přiznal, že by preferoval přestup mimo anglickou ligu, kde je jeho image značně pošramocena.

Nyní však Wenger vyloučil, že by znovu posílal nabídky na Anfield Road, ale zároveň nehodlá vzdát boj o podpis podobně kvalitního hráče a pokusí se ho získat jinde.

„Jsme jako mnoho ostatních klubů - v pohotovosti. Pokud se objeví někdo speciální, budeme se o něj pokoušet,“ přiznává Wenger.

„Nejsme však nijak zoufalí. V současném kádru máme obrovskou kvalitu. Sílu naší zálohy jsme ukázali v utkáních s West Hamem a Newcastlem. Změnili jsme tři hráče, ale na předvedeném výkonu se to nijak neprojevilo. Stále jsme měli silný tým.“

Když se novináři vyptávali na Suareze, Wenger potvrdil, že ho už nijak řešit nehodlá: „Ano, zde žádná další nabídka nebude.“

Arsenal by v lednu potřeboval získat nového útočníka. Pokud se nedaří Giroudovi a Podolski je zrovna zraněný, mohl by mít Wenger zásadní problém. I proto lze očekávat, že francouzský manažer bude v tomto měsíci na přestupovém trhu aktivní.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Redakce / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 01.01. Odpovědět

Diego Costa nebo Suarez

COKO
NWM123 - 01.01. Odpovědět

Četl jsi to vůbec???

Navíc když teď je Liverpool tak vysoku, tak by Suárez určitě přestoupil k Arsenalu no Smajlík 3

NWM123

Liverpool je 5. Arsenal 1. tak nevim co zas meleš o pořadí Smajlík 10

arsenalmroz
NWM123 - 01.01. Odpovědět

Liverpool je 4 s rozdílem pouhých 6 bodů, což jsou 2 výhry Smajlík 7 ... S tou vaší marodkou budete rádi, když nebude Live před váma. Jde mi hlavně o to, že by si nepolepšil, protože v Arsenalu má téměř stejnou šancivyhrát titul jako v Liverpoolu. Tedy mizivou Smajlík 7

NWM123

Pravdu nemáš, ještě hodně..naučit se musíš Smajlík 7 Smajlík 1

arsenalmroz

Proč stale blázní s novým útočníkem Smajlík 13 , vždyť mají Bendtnera Smajlík 2

Bal-lack
NWM123 - 01.01. Odpovědět

Smajlík 2

NWM123
NWM123 - 01.01. Odpovědět

Zkus Agüera Smajlík 2

NWM123

Diego Costa by moh přijít.

arsenalmroz

Tak to kup Valdese, Busquetse nebo Torrese. Smajlík 3 Smajlík 3

doc_Uefalona
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články