Zpět na » Premier League » Dempsey se vrací na hostování do Fulhamu

Premier League - Dempsey se vrací na hostování do Fulhamu

Dempsey se vrací na hostování do Fulhamu © sportinglife.com - Clint Dempsey

0

Líbilo se

25.12. - Fulham přivedl zpět do týmu na dvouměsíční hostování svoji bývalou hvězdu Clinta Dempseyho, jenž momentálně působí v americkém Seattle Sounders. Dempsey bude ve Fulhamu působit během přestávky v MLS.

30letý americký reprezentant strávil před svým odchodem do Tottenhamu Hotspur srpnu 2012 na Craven Cottage pět a půl roku a nyní se do svého bývalého působiště vrací na dvouměsíční hostování.

Dempsey hraje za Seattle od letošního srpna, kdy se rozhodl odejít z Tottenhamu a v klubu hrajícím MLS podepsal čtyřletou smlouvu. Nicméně začátek sezony se mu příliš nevydařil, v dvanácti utkáních totiž vstřelil pouhý jeden gól a přidal jednu asistenci.

Své nejlepší roky prožil Dempsey právě ve Fulhamu, kde ve svých 225 soutěžních zápasech zaznamenal 60 gólů a stal se oporou klubu. „Je dobrý pocit být zpátky,“ přiznal Dempsey.

„Fulham byl pro mě v Evropě vždycky jako můj domov a jsem proto nadšený, že mohu být znovu součástí tohoto týmu a zahraji si v Premier League,“ dodal Dempsey.

Hráčův příchod si chválí také manažer Fulhamu René Meulensteen. „Clint odehrál v Premier League mnoho sezón. Víme, v čem spočívá jeho síla. Může hrát levé křídlo, zataženého útočníka nebo číslo devět v závislosti na tom, kdo proti němu nastoupí,“ přiznal Meulensteen.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články