Zpět na » Premier League » Tottenham jmenoval Tima Sherwooda novým hlavním trenérem

Premier League - Tottenham jmenoval Tima Sherwooda novým hlavním trenérem

Tottenham jmenoval Tima Sherwooda novým hlavním trenérem © sportinglife.com - Tim Sherwood

0

Líbilo se

24.12. - Tottenham Hotspur v úterý oficiálně jmenoval Tima Sherwooda hlavním koučem týmu až do konce sezóny 2014/15. Sherwood převzal mužstvo po odvolání Andrého Villase-Boase jako dočasný trenér, po dohodě s vedením mu však byl post hlavního kouče svěřen nastálo.

44letý bývalý záložník Spurs a Blackburnu se tak stane nástupcem portugalského manažera Villase-Boase v Tottenhamu, jenž byl propuštěn minulé pondělí, den po vysoké prohře 0:5 s Liverpoolem.

Sherwood měl původně vést Tottenham jen dočasně, než vedení klubu najde nového manažera, to ale nakonec usoudilo, že nadějný trenér povede klub až do konce příští sezóny.

Ve svém prvním utkání na lavičce Tottenhamu sice Sherwood sledoval prohru svého týmu v Capital One Cupu s West Hamem United, ale v neděli jeho svěřenci vyhráli 3:2 důležité ligové utkání se Southamptonem.

„Velice jsme se zdráhali dělat tak velké změny v polovině sezóny, ale zároveň jsme cítili, že je to v nejlepším zájmu klubu. Máme skvělý tým a dlužíme jim hlavního trenéra, který z hráčů dostane to nejlepší,“ sdělil předseda Tottenhamu Daniel Levy.

„Máme štěstí, že je v našem klubu tak talentovaný trenér, jakým je Tim Sherwood. Věříme, že Tim má znalosti a nadšení potřebné k tomu, aby náš tým posunul kupředu,“ dodal Levy.

Asistenty nového hlavního trenéra Tottenhamu Tima Sherwooda budou podle vedení klubu Chris Ramsey, Les Ferdinand a Steffen Freund.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Daniel Craig Smajlík 1

BeckhamKakaZidane
Milos11 - 24.12. Odpovědět

Docela vabank!

Milos11

Právě že nejlepší momentální volba....

RedFuckingDevil
Milos11 - 24.12. Odpovědět

To se uvidí. Smajlík 1

Milos11
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články