Zpět na » Premier League » Moyes: Jsem přesvědčen o tom, že se budeme jen zlepšovat

Premier League - Moyes: Jsem přesvědčen o tom, že se budeme jen zlepšovat

Moyes: Jsem přesvědčen o tom, že se budeme jen zlepšovat © zimbio.com - David Moyes

0

Líbilo se

22.11. - David Moyes to má v Manchesteru United těžké od chvíle, co nastoupil na lavičku. Nahradit Sira Alexe Fergusona je opravdu téměř nadlidský úkol. Pod palbou kritiky byl hned zkraje sezóny, protože Rudým ďáblům se vstup do Premier League vůbec nepovedl. Nyní se zdá, že by nakonec mohl být Moyes přece jen tou správnou volbou.

Sám David Moyes přiznal velmi pomalý rozjezd svého týmu, ale na druhou stranu nikdy nepomyslel na to, že by mohl vypadnout ze závodu o mistrovský titul. Nejhůře mu bylo po pátém kole, kdy United prohráli se svým městským rivalem 1:4 a nálada na bodu mrazu zůstala i po dalším zápase PL. Rudí ďáblové totiž prohráli na Old Trafford s West Bromwich 1:2. Fanoušci to nesli s velkou nelibostí a považovali Davida Moyese za špatnou volbu.

Ale pak se Manchester United vzchopil. Neprohrál 9 zápasů v řadě a v minulém kole si dokonce vyšlápl na vedoucí Arsenal, který porazil 1:0 a přiblížil se mu na 5 bodů.

David Moyes sdělil, že jeho víra v úspěch nebyla nikdy nalomena a je přesvědčen, že se v dalším průběhu sezóny bude jeho tým jen zlepšovat.

Nikdy jsem nepomyslel na to, že bychom vypadli ze hry o titul.“

„Staráme se jen o naši práci a chceme vyhrát každý zápas. Všichni jsme věděli, že na začátku to bude obtížné. Proběhla tady změna manažera a bylo jasné, že nepůjde hned vše hladce. Ať už se to týká vyhrávání zápasů, nebo skladby týmu.“

Také hovořil o faktu, který nastává v posledních letech velmi často. Manchester United se dokáže v těžkých chvílích obdivuhodně zvednout a nikdy nevzdává boj o titul. Zejména pravidelně v období vánočních svátků začíná nabírat na síle.

„Už jsem mnohokrát řekl, že Manchester United se dokáže v průběhu roku zlepšovat a zlepšovat.“

„Na začátku mého angažmá v Evertonu jsme měli obdobně pomalý start. Doufejme, že jsme se dostali na tu správnou cestu a budeme se už jen zlepšovat,“ uzavřel David Moyes.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
bobros - 23.11. Odpovědět

pokud nebude betonovat i s tymama ktere hrajou o sestup, jak to delal posledni 2 roky fergie,tak urcite pujdem nahoru...jen se nesmi z kazdeho silnejsiho soupere posrat a ve stredu zalohy stavete Caricka a Jonese..

bobros

S tim betonem to sedí no Smajlík 2

arsenalmroz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články