Zpět na » Premier League » Wilshere chce být kapitánem Arsenalu

Premier League - Wilshere chce být kapitánem Arsenalu

Wilshere chce být kapitánem Arsenalu © skysports.com - Jack Wilshere

0

Líbilo se

19.11. - Hráč londýnského Arsenalu Jack Wilshere přiznává, že má ambice se v budoucnu stát kapitánem svého celku. Jedenadvacetiletý hráč věří, že jako jeden z nejdéle sloužících hráčů v klubu dostane šanci převzít ještě větší odpovědnost.

Wilshere cítí, že dozrál nejen jako hráč, ale také jako člověk a je ochoten se stát lídrem kabiny. "Hraji tu od 16 let a byl jsem kapitánem v mládežnických výběrech. Dokonce jsem dostal pásku asi na dvacet minut v utkání proti West Hamu. Byl to nádherný pocit," rozplývá se nad rolí kapitána mladý záložník.

Mikel Arteta byl kapitánem v Evertonu. Když přišel sem, stal se zástupcem kapitána. "A sami můžete posoudit, jaký je mimo hřiště. I když byl zraněný, byl v šatně a dodával nám podporu. Cítím trochu té zodpovědnosti, ale mám kolem sebe hráče, aby mi pomohli," pokračuje ve zpovědi pro klubový web Wilshere.

170 centimetrů vysoký hráč také dodává, že atmosféra, která na Emirates Stadium panuje nyní, je ta nejlepší, kterou za dobu svého působení v klubu zažil. Není se tomu co divit, však také Gunners vévodí Premier League a dělají si zálusk na zisk první trofeje po skoro devítiletém půstu. "V kabině jsou vtipní i vážní hráči, profesionálové, kteří chtějí, aby se tu konečně pohnuly ledy," prohlašuje optimisticky Wilshere.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Adam Kotrbatý / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Avp - 21.11. Odpovědět

Nevyjadruj se prosim k vecem o kterych vis ocividne kulove, akorat se zbytecne ztrapnujes.

Avp
NWM123 - 20.11. Odpovědět

To je jasný, aby pak mohl odejít Smajlík 2

NWM123

Wilsh už řikal, že chce zůstat v Arsenalu celou kariéru, ty odborníku chytrej zase..

arsenalmroz
NWM123 - 21.11. Odpovědět

ale vždyť to znáte Smajlík 11

NWM123
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články