Zpět na » Premier League » Gnabry podepsal v Arsenalu dlouhodobý kontrakt, chválí ho i Rosický

Premier League - Gnabry podepsal v Arsenalu dlouhodobý kontrakt, chválí ho i Rosický

Gnabry podepsal v Arsenalu dlouhodobý kontrakt, chválí ho i Rosický © easybranches.co - Serge Gnabry

0

Líbilo se

29.10. - Londýnský Arsenal odměnil svou novou vycházející hvězdu Serge Gnabryho za jeho impozantní pokrok za poslední rok dlouholetou smlouvou. Pochvaly se na něj valí ze všech stran. Uchvátil Arsene Wengera i Tomáše Rosického.

Osmnáctiletý rodák ze Stuttgartu, jehož otec pochází z JAR, přestoupil v roce 2011 do Arsenalu za 100 000 liber. Nejdříve hrál za tým Arsenalu do 18 let, postupně se propracoval do rezervního týmu a nyní už si vyzkoušel i slavnou Premier League. A podle toho, co zatím předvádí, by se v budoucnu mohl stát důležitou součástí Arsenalu.

Gnabry udělal dojem na trenéra Wengera, který do něj vkládá velké naděje. Německému záložníkovi se podařilo skórovat už při jeho 2. startu v PL - v zápase proti Swansea, který Gunners vyhráli 2:1.

„Má výbornou techniku, sílu, tempo hry. Dokáže skvěle zakončovat a připravit finální přihrávku. Je to silný ofenzívní hráč a věřím, že bude skvělým hráčem pro Arsenal. Proto jsme jej také podepsali,“ chválí mladého záložníka Arsene Wenger.

Serge Gnabry je podpisem smlouvy velmi potěšen, stejně tak se těší na svou budoucnost v Arsenalu.

„Arsenal je skvělý klub, Jsem rád, že jsem tady podepsal smlouvu. Teď je všechno jen na mně. Musím tvrdě pracovat a stále rozvíjet svou hru. Budu se snažit, abych v nadcházejících letech předváděl v Arsenalu co nejlepší výkony,“ uvedl Gnabry.

Talentu německého mladíka si všiml i Tomáš Rosický. Podle něj našel Gnabry v Arsenalu ideální místo na to, aby se mohl fotbalově dál vyvíjet. Rosický byl ohromen Gnabryho schopnostmi a věří, že práce pod Arsénem Wengerem jej ještě více zdokonalí.

„Je to dobrý driblér. Výborný ve hře jeden na jednoho. To může být v budoucnu jeho velmi silnou stránkou. Arséne Wenger se postará o to, aby se z něj stal výborný hráč. Stejně jako se o to postaral v minulosti u mnoha jiných mladých hráčů,“ řekl český reprezentant.

„Je mu teprve 18, ale je velmi talentovaný. Stále se má hodně co učit, ale našel na to ideální místo. Podpis smlouvy je to nejlepší, co ho mohlo potkat. Je to dobré pro obě strany, jak pro Gnabryho, tak pro Arsenal. Má potenciál, má talent, takže se těšme na to, jak se bude rozvíjet,“ uzavřel Tomáš Rosický.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, arsenal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články