Zpět na » Premier League » Anglické kluby zvažují nabídku za Corneliuse

Premier League - Anglické kluby zvažují nabídku za Corneliuse

Anglické kluby zvažují nabídku za Corneliuse © sportinglife.com - Andreas Cornelius

0

Líbilo se

28.03. - Agent dánského útočníka Kodaně Andrease Corneliuse, na kterého neradi vzpomínají čeští reprezentanti, prozradil, že o jeho klienta má zájem hned několik klubů z Premier League.

20letý útočník v pátečním kvalifikačním utkání proti České republice vstřelil svůj první reprezentační gól, nadaného mladíka však už delší dobu sledují přední anglické kluby, jejichž skauti nechyběli na zápasech jeho reprezentačního týmu. Podle zpráv z Dánska sledovali pozorovatelé Arsenalu, Stoke City a Tottenhamu Corneliuse i v úterním zápase proti Bulharsku.

Kodaň však stále trvá na tom, že 20letého střelce nechce prodat, aby měla šanci uspět v příštím ročníku Ligy mistrů. Podle Corneliusova agenta Jonathana Walkera ale Kodaň v blízké době dostane nabídky za talentovaného hráče.

„Cornelius je v Anglii hodně vyhledávané jméno. Vím o tom, že některé anglické kluby uvažují o nabídce,“ prozradil Walker. Útočník Kodaně by se pro anglický fotbal hodil, hodně totiž využívá svoji výšku a sílu a navíc má čich na góly. Letos jich v dresu Kodaně zaznamenal už 16.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články