Zpět na » Premier League » Sissoko má v Newcastlu vysoké cíle

Premier League - Sissoko má v Newcastlu vysoké cíle

Sissoko má v Newcastlu vysoké cíle © sportinglife.com - Moussa Sissoko

1

Líbilo se

03.02. - Francouzský záložník Moussa Sissoko skvěle započal svoji kariéru v dresu Newcastlu United, kam přišel v lednu z Toulouse a dvěma góly pomohl k pokoření londýnské Chelsea.

23letý francouzský reprezentant ve druhé půli dvěma góly otočil utkání s Chelsea ve prospěch Newcastlu, který se díky jeho přispění mohl radovat z vítězství 3:2. Newcastle se tím vzdálil sestupovým pozicím už na šest bodů, ale nová posila Chelsea má ještě mnohem vyšší cíle.

„Jsem velmi šťastný, ale nesmíme zapomínat na to, že to byl týmový výkon. Hrál jsem dobře, ale byla to týmová práce. Získali jsme tři body a já věřím, že pokud budeme pokračovat v podobných výkonech i nadále, můžeme se v Premier League dostat ještě hodně vysoko,“ uvedl Sissoko.

„Šel jsem do toho na sto procent, více už jsem ani nemohl. A kvůli tomu mě i podepsali - abych bojoval od první, až do devadesáté minuty. Přesně to jsem se snažil dělat, i když to není vždy snadné.“

Sissoko, který do Newcastlu přišel v lednu z francouzského Toulouse, je v novém klubu spokojen a těší ho, že si rychle získal i srdce fanoušků The Magpies. „Velice dobře jsem se tu usadil. Když nejsem na tréninku, chodím po městě a fanoušci vždy přijdou a žádají mě o autogramy. To je přímo fantastický pocit,“ dodal Sissoko.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 04.02. Odpovědět

Rvačky plačky.....

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranicni-ligy-anglie/137663/drsne-zabery-obrance-newcastlu-le zi-v-krvi-a-nechce-se-probudit.html

DeviI
DaveCFC - 04.02. Odpovědět

Hlupě ho zřídil Smajlík 2

DaveCFC

Když koukám na tuto stránku tak mě napadá, že by měli buď skončit ( což nechci ) a nebo se zaměřit jen na anglickou ligu. Tím pádem by mohlo být více článků atd. Pamatuji si doby kdy tu psalo hodně moc lidí Smajlík 11

Bazingaaa
DeviI - 03.02. Odpovědět

Doufam,ze Newcastle s timto tymem pujde v lize uz jen na horu a v Evropske lize jeste neco predvede! Pral bych si aby straky EL vyhraly....hrace na to maj i kdyz nejsou asi favoritem!

DeviI
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články