Zpět na » Premier League » Stihne David Silva městské derby s United?

Premier League - Stihne David Silva městské derby s United?

Stihne David Silva městské derby s United? © zimbio.com - David Silva

2

Líbilo se

04.12. - Roberto Mancini řeší před důležitým utkáním v Premier League zásadní absenci, kterou je David Silva. Španělský playmaker je momentálně zraněný a je již jisté, že si nezahraje poslední zápas Ligy mistrů s Borussií Dortmund. Nedělní derby je zatím otazníkem, ale Mancini se bude snažit udělat vše, aby se Silva do hry dostal.

Citizens se nepodařilo o víkendu zdolat Everton a United si tak na vrcholu tabulky navýšili náskok, jelikož svůj zápas s Readingem zvládli o něco lépe. Dnes čeká Roberta Manciniho poslední utkání v rámci Ligy mistrů, v níž se jeho tým opět příliš nepředvedl a navíc musí řešit hned několik nepříjemných absencí. Dnes si s jistotou nezahrají Clichy, Kolarov, Milner, Rodwell a Richards, jelikož je trápí zranění. Yaya Touré je suspendován a chybět bude i již zmíněný David Silva.

Manchester City už sice na postup do vyřazovací části pomýšlet nemůže, ale dveře do Evropské ligy ještě nemá úplně zavřené. Pokud by se mu v dnešním utkání podařilo zvítězit a Ajax by ve svém zápase plně nebodoval, šel by Manciniho tým na třetí místo, které zajišťuje postup do Evropské ligy. Momentálně se však zdá, že italského manažera zajímá více situace kolem Silvy, který by byl v nedělním městském derby s United citelnou absencí.

„Budeme se snažit udělat vše, aby mohl v neděli nastoupit, ale bude to těžké“, prozradil Mancini.

„Myslím však, že máme mnoho hráčů, kteří mohou udělat zásadní rozdíl v každé hře.“

„Je ale jasné, že chci od těchto hráčů mnohem více. Je možné, že si Silva v neděli nezahraje, proto doufám, že ho tito hráči dokáží nahradit.“

Kam dál?

Redakce / thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články