Zpět na » Premier League » Premier League bude i na Primě

Premier League - Premier League bude i na Primě

0

Líbilo se

28.06. - Kromě pěti zápasů Premier League vysílaných na Galaxii Sport se budou moct od příští sezony koukat diváci také na jeden zápas na obrazovkách televize Prima.

Nejenom pro příznivce fotbalu, ale i pro milovníky dobré a kvalitní hry a napětí připravila Prima TV přímé přenosy z anglické Premir League.

„Jsme rádi, že na základě dlouhodobého kontraktu můžeme divákům nabídnout od 11. srpna živě zápasy nejprestižnější a divácky nejatraktivnější ligové soutěže na světě. Potvrzujeme tak, že jsme připraveni na velký fotbal včetně Euro 2008. Jeho hlavní tváří se na obrazovkách Primy stane Vladimír Ĺ micer," potvrdil dnes výkonný ředitel Prima TV Petr Chajda.

Každou sobotu od 16 hodin diváci uvidí v akci Manchester United, Chelsea, Liverpool, Arsenal a všechny další elitní týmy Premier League. Jejich dresy oblékají ty největší fotbalové hvězdy světa v čele s českým reprezentantem Petrem Čechem v brance Chelsea a záložníkem Arsenalu Tomášem Rosickým. Z českých hráčů působí v Anglii také Patrik Berger v Aston Ville, David Rozehnal v Newcastlu a Radek Černý v Tottenhamu.

Sportovní redaktoři Prima TV budou komentovat zápasy a divákům nabízet výsledky, vítězství, prohry, remízy, pocity, nálady, formu fotbalistů a další zajímavosti z fotbalového trávníku i ze zákulisí. Do studia si budou zvát odborníky, kteří společně s nimi budou analyzovat zápasy.

Všechny zápasy budou vysílány živě s výkopem v 16:00.

„Ke každému utkání se připravuje studio, které zahájí své vysílání cca 20 minut před začátkem každého střetnutí. Do studia budeme zvát hosty, kteří mají ze svého fotbalového působení vztah k anglickému fotbalu, prostor dostanou aktivní i bývalí hráči, trenéři, fotbaloví experti i novináři. Zápas bude komentovat dvojice ve složení profesionální komentátor a spolukomentátor nejen z řad fotbalových odborníků," doplnil šéfredaktor sportu televize Prima Jiří Nikodým.

Moderně zpracované studio nabídne kompletní předzápasový servis s aktuálními informacemi, statistickými údaji a prognózami. O přestávce a po skončení utkání budou připraveny analýzy klíčových situací a výsledkové a statistické shrnutí.

Jedním z hlavních a nejčastějších hostů, který usedne do studia, bude hráč, který strávil 6 let v FC Liverpool, s nímž triumfoval v Lize mistrů, Vladimír Ĺ micer.

Vladimír Ĺ micer se vstupem do tohoto projektu stává ambasadorem EURO 2008, tedy hlavní fotbalovou tváří spojenou s přicházejícím evropským šampionátem.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/TV Prima

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články