Zpět na » Premier League » Schalke: Na Huntelaara Arsenal nemá peníze

Premier League - Schalke: Na Huntelaara Arsenal nemá peníze

Schalke: Na Huntelaara Arsenal nemá peníze © curvabianconera.com - Klaas-Jan Huntelaar

0

Líbilo se

28.11. - Generální ředitel Schalke 04 Horst Heldt sdělil, že nizozemský útočník Klaas-Jan Huntelaar může v případě dobré nabídky už v lednu z klubu odejít, ale nevěří, že přestoupí do Arsenalu.

29letý Huntelaar po nevydařených angažmá v Realu Madrid a AC Milán oživil v Německu svoji kariéru a v minulé sezoně nastřílel v 32 bundesligových zápasech působivých 29 gólů. Nicméně současná smlouva vyprší bývalému hráči Ajaxu už na konci sezony a Huntelaar se na jejím prodloužení ještě nedohodl. Klubu tak hrozí, že hráče v létě ztratí bez náhrady.

Schalke 04 se proto hráče v případě dalších neúspěšných jednání o nové smlouvě pokusí prodat už v lednu a delší dobu se spekuluje o tom, že největším zájemcem bude Arsenal. Podle Heldta ale londýnský velkoklub nebude schopen zaplatit požadovanou cenu.

„Nebyly tu žádné nabídky na přestup Klaase-Jana,“ řekl Heldt. „Pokud někdo přijde šest měsíců před vypršením smlouvy s hodně penězi, budeme se tím zabývat. Kolem Arsenalu ale slyšíme, že tam ty peníze nebudou.“ Podle nedávných zpráv se Arsenal pokusí přesvědčit Schalke nabídkou ve výši kolem 6 milionů liber.

Kam dál?

Vít Sedlák / soccernet.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
gaffr - 29.11. Odpovědět

sportovní sázení, kvalitní informace info zde: http://gaste.iprostor.cz/

gaffr

Ty vole tady už nedávaj ani Review ligového kola,serete na to redaktoři....

porterdevil
DeviI - 29.11. Odpovědět

To souhlasim-k zapasu kola Chelsea vs Citybank nebylo ani pismenko!

DeviI
krejca - 28.11. Odpovědět

Kolik by chtěli??? Končí mu smlouva, víc jak 15 mil L cenu určitě nemá, za 10 by měli být rádi!...

krejca
LOX10 - 29.11. Odpovědět

v 32 zápasech 29 golů ? No cena je minimálně 15 mil L. RvP měl taky kousek do konce a šel nějak za 20 ne ? A to měl golovou stat. ppoměrně stejnou

LOX10
krejca - 29.11. Odpovědět

Končí mu smlouva, od Ledna ho můžem podepsat klidně zadarmo... Více jak 15 mil cenu rozhodně nemá (momentálně)... To neříkám, že kvalitou není jeho cena jinde...

krejca
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články