Zpět na » Premier League » West Ham obral o dva body Manchester City

Premier League - West Ham obral o dva body Manchester City

West Ham obral o dva body Manchester City © ilfordrecorder.co.uk - Andy Carroll

0

04.11. - REVIEW Manchester City nevyužil šanci dotáhnout se na první příčku tabulky k městským rivalům Manchesteru United a mohl být rád za bezbrankovou remízu s West Hamem, kterému nebyl uznán regulérní gól.

Citizens tak i po dnešním utkání pokračují novou ligovou sezonou bez porážky, tentokrát ale při nich stálo štěstí, i chyba rozhodčího. Zmiňovaná událost se stala hned na začátku utkání, kdy Kevin Nolan využil dobrého centru Marka Noblea a přesnou střelou rozvlnil síť brány Joea Harta. Jeho oslavy ale zastavila vlajka pomezního rozhodčího, který viděl ofsajd, což značně rozzuřilo manažera West Hamu Sama Allardyce a opakované záběry ukázaly, že se o ofsajd skutečně nejednalo.

Na druhé straně se do dobré příležitosti dostal Edin Džeko, ale hlavičkoval pouze mimo bránu. Za domácí následně zahrozil Yossi Benayoun, jehož tvrdou ránu vyrazil Hart nad bránu a Andy Carroll mířil těsně vedle. Po přímém kopu Carlose Téveze se k zakončení dostal Mario Balotelli, ale míč poslal vysoko nad bránu.

Také ve druhém poločase bylo k vidění množství nevyužitých příležitostí. Nůžky Andyho Carrolla byly tečovány pouze mimo bránu, na druhé straně se naopak do dobré šance dostal Gareth Barry, ale míč poslal mimo tyče. Roberto Mancini se následně rozhodl nasadit do hry Sergia Aguera, jenž nahradil Balotelliho a argentinský útočník po pár minutách na hřišti zahrozil tvrdou střelou, kterou ale Jussi Jaaskelainen vyrazil a zápas tak skončil bezbrankovou remízou.

Wst HamWest Ham United 0:0 (0:0) Manchester CityCity