Zpět na » Premier League » Adrian Lopéz do Arsenalu za 18 milionů eur?

Premier League - Adrian Lopéz do Arsenalu za 18 milionů eur?

Adrian Lopéz do Arsenalu za 18 milionů eur? © skysports.com - Adrian, Atlético Madrid

1

Líbilo se

20.10. - Arsenal hledá po van Persieho odchodu kvalitu do útoku. Arsene Wenger si v Atlétiku Madrid vyhlédl Adriana Lopeze, a když luskne prsty, bude ho mít. Za 18 milionů eur ho hodlá přivést už v zimě.

Wenger chtěl čtyřiadvacetiletého útočníka, schopného nastoupit na hrotu i na křídle, koupit už v létě, tehdy ale nebyl ochoten vyplatit tolik peněz, navíc věřil, že s příchodem Lukase Podolskiho bude jeho útočná síla dostatečná.

Hlavní důvody, které manažera Arsenalu motivují ke koupi dalšího forvarda, jsou dva. Jednak odjezd Gervinha na Africký pohár národů, to je nějakých šest týdnů bez křídla, jednak situace kolem Theo Walcotta.

Anglický reprezentant stále nepodepsal v klubu prodloužení smlouvy, která mu vyprší už na konci této sezony, a tak bude v zimě poslední možnost ho prodat. Walcott navíc bude mít možnost podepsat tak zvanou před smlouvu se zahraničním klubem, čímž by se zavázal k odchodu na konci sezony, navíc bez jediného centu odstupného.

Wenger chvíli koketoval s myšlenkou koupit Fernanda Llorenteho, ale pak si uvědomil, že podobný typ útočníka má v Giroudovi, a Arsenal by potřeboval spíše někoho rychlonohého. Tak se zaměřil na Adriana Lopéze z Atlétika Madrid, který ke své hbitosti přidal v posledních měsících i solidní střeleckou potenci.

Na Euru hráčů do jednadvaceti let v loňském roce vyhrál s pěti trefami tabulku kanonýrů, dařilo se mu i v klubu, kde dal 18 gólů, z toho 10 v Evropské lize při cestě Atlétika za celkovým prventstvím.

Pokud Wenger vysází 18 milionů eur, nebude se muset dívat na názor madridského klubu na celou záležitost, protože právě takovou výstupní klauzuli má Adrian ve smlouvě. Záleželo by pak jen a pouze na libovůli hráče.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Podľa mňa by to bol dobrý obchod, López potrebuje futbalovo rásť. Nevylučoval by som ani výmenu López a Giroud do Atlética.

159951159951
camfuu - 22.10. Odpovědět

sportovní sázení, kvalitní info

http://bone.bloger.cz/

camfuu
romco - 20.10. Odpovědět

dobry hrac. ale nie na strielanie golov.

romco
Mick - 20.10. Odpovědět

No Arsenalu by se hodně hodil takový hráč..a navíc za 18 mega? směšná částka ..

Mick
COKO - 20.10. Odpovědět

to by Atletico udelalo velkou chybu a Arsenal hodne ziskal

COKO
Genius - 20.10. Odpovědět

Skoro nic o něm bohužel nevím, vážně má cenu 18 milionů? Díky Smajlík 1

Genius
COKO - 21.10. Odpovědět

18 milionu je mozna i malo a dost dobra cena. Je mlady a dokazal hodnekrat i podrzet Atletico. Rozhodne by ho Arsenal mel koupit

COKO
Srnek - 22.10. Odpovědět

jasný ale jakmile na něj někdo udělá tvrší zákrok tak pláče

Srnek
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články