Zpět na » Premier League » Cole se omluvil a v reprezentaci pokračuje

Premier League - Cole se omluvil a v reprezentaci pokračuje

Cole se omluvil a v reprezentaci pokračuje © zimbio.com - Ashley Cole

1

Líbilo se

09.10. - Levý obránce Chelsea Ashley Cole nadával na Twitteru anglické fotbalové asociaci kvůli Terryho aféře a s jeho pokračováním v národním týmu to vypadalo všelijak. Rychlá omluva a stažení tweetu přesvědčilo funkcionáře svazu, aby zkušenému bekovi povolili dál reprezentovat.

"Hahahahaa, velmi dobře FA, jasně, já jsem lhal, je to banda kok..." Tímhle tweetem začala v pátek aféra kolem vyloučení, nebo nevyloučení Ashleyho Cola z anglické reprezentace.

Obránce Chelsea rozčílilo, když anglická fotbalová asociace (FA) označila jako důvod pro Terryho čtyřzápasový trest mimo jiné měnící se výpovědí Ashleyho Cola. Cole podle asociace postupem času upravoval svá vyjádření tak, aby podpořil Terryho verzi o tom, že jen opakoval slova Antona Ferdinanda.

Ačkoliv soud Terryho obvinění sprostil, FA měla jiný názor a potrestala ho čtyřzápasovým distancem a pokutou 220 tisíc liber (6,75 milionů korun). Někdejší kapitán národního týmu na protest ukončil reprezentační kariéru.

"Bylo těsně po tréninku a slyšel jsem v televizi, co o mě FA říká. Byl jsem hrozně naštvaný a napsal jsem, co jsem zrovna cítil. Moc se omlouvám," kál se Cole ze svého tweetu, který na webu nebyl moc dlouho, obránce ho brzy smazal. To už ale o něm věděli všichni.

Ředitel FA David Bernstein jeho kajícná slova přijal. "Omluvil se hned v pátek a včera večer znovu mně osobně. Celá záležitost ho mrzela, a tak nevidím důvod, proč by neměl být dále povoláván," prohlásil Bernstein.

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Co se to stalo ? FA mu to odpustila Smajlík 1

drogba-honza
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články