Zpět na » Premier League » Fulham bude lepší než Portsmouth, tvrdí Kamara

Premier League - Fulham bude lepší než Portsmouth, tvrdí Kamara

0

Líbilo se

18.07. - Nová posila londýnského Fulhamu Diomansy Kamara vysvětlil, proč odmítl návrat do Portsmouthu a upřednostnil raději přestup na Craven Cottage. Fulham podle něj v nové sezóně bude mít lepší výsledky než tým Harryho Redknappa.

Ĺ estadvacetiletý Kamara si po příchodu z West Bromwiche zvyká v dresu Cottagers poměrně rychle. Včera zařídil svým premiérovým gólem vítezství Fulhamu v přípravném zápase s Dagenham & Red. Přestup do Fulhamu byl podle něj tím správným krokem.

"Měl jsem spoustu možností, z ostatních anglických klůbů i ze zahraničí. Ale projekt Fulhamu je ten správný. Když jsem před třemi lety hrával v Itálii, přesvědčil mě Harry Redknapp, abych šel hrát do Portsmouthu. Měl jsem s ním dobrý vztah, ale tentokrát jsem se rozhodl podepsat ve Fulhamu a jsem za to rád. Myslím si, že Fulham bude v příští sezóně silnější než Portsmouth. Koupili jsme dost posil a můžeme skončit v první desítce," vysvětluje Kamara své důvody.

Senegalský úročník ve svém prvním působení v Premier League nijak neoslnil. Po příchodu z italské Modeny nastřílel v první sezóně jen šest branek. Ještě horší to bylo v dalším ročníků ve West Bromwichi, kde skóroval pouze dvakrát a klub dokonce sestoupil do League Championship. Pak se však jakoby mávnutím kouzelného proutku vše obrátilo a Kamara vsítil v minulé sezóně 23 přesných tref. Důvod je prý jednoduchý - na anglický fotbal si prostě zvykl.

"Pochopil jsem, o čem fotbal v této zemi je. Když jsem přišel z Itálie, bylo to úplně něco jiného. Teď jsem si zvykl a cítím se mnohem silnější," dodává nová posila Cottagers.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články