Zpět na » Premier League » Adam Johnson zvažuje konec v Manchesteru City

Premier League - Adam Johnson zvažuje konec v Manchesteru City

Adam Johnson zvažuje konec v Manchesteru City © zimbio.com - Adam Johnson

2

Líbilo se

02.06. - Záložník Citizens přemýšlí nad odchodem z Manchesteru City poté, co se nedostal do nominace výběru Roye Hodgsona, což znamená už jistou neúčast na Euru 2012. Mezi zájemce o služby anglického křídla se zařadil Tottenham, Newcastle a Sunderland.

Adam Johnson letos od Roberta Manciniho nedostával příliš mnoho příležitostí, a tak se nelze divit, že si ho do svého reprezentačního výběru Roy Hodgson nevybral. Čtyřiadvacetiletý záložník přišel do bohatého klubu z Manchesteru v roce 2010, ale za dva roky se mu nepodařilo stát se základním stavebním kamenem mužstva a zajistit si tak častější místo v základní sestavě. Mancini sice obdivuje jeho hru, ale v závěru sezony, kdy šlo o vše, s ním vůbec nepočítal a dával přednost jiným.

Sezona se City sice vydařila, ale Johnson nemůže být spokojen s tím, jak klub využívá jeho schopností, což se odrazilo i na nominaci na Euro 2012, do níž se mladý Angličan nedostal. Na jeho případný odchod rychle zareagovala trojice mužstev v čele s Tottenhamem, Newcastlem a Sunderlandem. V každém z nich by anglický rychlík mohl dostávat mnohem více šancí, než ve hvězdami přeplněném Manchesteru City.

Kromě Johnsona by Mancini mohl přijít i o Edina Džeka, který taktéž nedostává tolik šancí, kolik by si sám přál. O jeho služby projevil zájem Bayern Mnichov, který by vedle Gomeze potřeboval dalšího podobně kvalitního útočníka. Džeko přitom přišel do klubu teprve před osmnácti měsíci za 27 milionů liber. Roberto Mancini by si však mohl dovolit ho prodat, jelikož se usilovně pokouší zlanařit kapitána Arsenalu, Robina van Persieho.

Kam dál?

Redakce / thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Už aby odešel Smajlík 1 v City by si nezahrál.

drogba-honza
dede02 - 02.06. Odpovědět

liverpool Smajlík 1

dede02
skippy - 02.06. Odpovědět

Nesmí odejít! je to talent :)

skippy
Duke - 02.06. Odpovědět

United jim ho přetáhnou

Duke
NWM123 - 02.06. Odpovědět

Takový sympaťák do Tott? Smajlík 12
Je to dobré křídlo, slušel by mu Liverpool, Arsenal (tam by si, ale asi moc nezahrál pokud bude ne LK Podolski), nebo i třeba jiná země Smajlík 1

NWM123

do tott chodi jen nesympataci nebo co?

Prochyno

pome do United.. Smajlík 5 Smajlík 5

MUFC_RedArmy
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články