Zpět na » Premier League » Hodgson je připraven převzít anglickou reprezentaci, West Bromwich mu nebrání

Premier League - Hodgson je připraven převzít anglickou reprezentaci, West Bromwich mu nebrání

Hodgson je připraven převzít anglickou reprezentaci, West Bromwich mu nebrání © zimbio.com - manažer West Bromu Roy Hodgson

0

Líbilo se

30.04. - Anglickou reprezentaci pravděpodobně povede na blížícím se evropském šampionátu Roy Hodgson, trenér týmu West Bromwich Albion, vedení Anglické fotbalové asociace (FA) v pondělí zahájilo s prvoligovým klubem jednání.

Jsme vděční předsedovi klubu Jeremymu Peacemu a celému West Bromwichi za spolupráci a dovolení jednat s Royem Hodgsonem,“ uvedl šéf FA David Bernstein. „Roy je jediný trenér, kterého jsme oslovili a držíme se směru, který jsme si vytýčili už po ukončení spolupráce s Fabiem Capellem,“ přidal Bernstein.

Trenér Hodgson by si šance vést Angličany vážil. „Pokud se dohodneme, budu doufat, že budu mít podporu důležitých lidí, tedy fanoušků a médií. Bez toho by jinak byla pro každého tahle práce velmi obtížná,“ řekl Roy Hodgson, který před 16 měsíci skončil na lavičce slavného Liverpoolu.

Hodgson už v minulosti vedl reprezentace Švýcarska, Spojených arabských emirátů a Finska. Smlouva ve West Bromwichi skončí Hodgsonovi v červnu.

Kam dál?

Petr Zikmund / mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 01.05. Odpovědět

fantastické zápasy na dnes

http://cospe.bloger.cz/

No a dopadne jak v Liverpoolu... podle mě není Hodgson top trenér

Waldemard
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články