Zpět na » Premier League » Wolverhampton převezme do konce sezóny Connor

Premier League - Wolverhampton převezme do konce sezóny Connor

Wolverhampton převezme do konce sezóny Connor © zimbio.com - Terry Connor s Mickem McCarthym.

0

Líbilo se

24.02. - Hlavním úkolem nového manažera Wolves Terryho Connora, který asistoval odvolanému Mickovi McCarthymu, bude zachránit klub v Premier League a posunout se z dosavadního 18. místa.

Do konce sezóny zbývá třináct zápasů, ve kterých půjde Wolverhamptonu s novým manažerem o důležité body. Connor je v klubu skoro jako doma. Působí zde od roku 1999 a McCarthymu dělal asistenta poslední čtyři sezóny.

„Od té doby, co jsme udělali těžké rozhodnutí o ukončení spolupráce s Mickem, jsme prošli náročným procesem hledání potencionálních kandidátů na uvolnění post,“ prohlásil na oficiálních stránkách klubu ředitel Steve Morgan.

„Jednali jsme s několika lidmi, které jsme vybrali, ale nakonec jsme se jednotně shodli, že Terry je tím správným mužem pro zbytek sezóny. Je to důležitý krok a hráči za ním stojí. Jako celý klub musíme Terryho podpořit, ze zbývajících třinácti zápasů chceme vytěžit co nejvíce bodů.“

Terry Connor je bývalým útočníkem Leedsu United, Brightonu, Portsmouthu, Swansea a Bristolu City. Devětačtyřicetiletý trenér před příchodem do Wolverhamptonu vedl Bristol City a Bristol Rovers.

Kam dál?

Petr Musil / FotbalPortal.cz, premierleague.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
poos - 25.02. Odpovědět

fantastické zápasy

http://cospe.bloger.cz/

poos

tak to opravdu nechapu vyhodí McCarthyho a nechají tam jeho asistenta - jaký to má smysl? Vžyť tam nemůže dojít téměř k žádné změně, to ho tam rovnou mohli nechat

ZlatanIbra
Queri - 24.02. Odpovědět

To teda fakt pořešili. Podle mě jsou Vlci jasnými kandidáty na sestup, ale rád bych se mýlil.

Queri
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články