Zpět na » Premier League » Útočníka Sochaux Modibo Maigu dělí od přestupu do Newcastlu pouze zdravotní prohlídka

Premier League - Útočníka Sochaux Modibo Maigu dělí od přestupu do Newcastlu pouze zdravotní prohlídka

Útočníka Sochaux Modibo Maigu dělí od přestupu do Newcastlu pouze zdravotní prohlídka © francesoir.fr - Modibo Maiga

1

Líbilo se

13.12. - Modibo Maiga se chystá podrobit lékařské prohlídce a pokud dopadne bez problémů, přesune se v lednu ze Sochaux do Newcastlu za 8,3 miliónů euro.

Newcastle očekává, že čtyřiadvacetiletý útočník Mali projde testy bez problémů a sága, která se táhne od loňského léta, konečně dozná svého šťastného konce.

FIFA totiž v letním přestupovém okně zmařila přestup kvůli údajnému nezákonnému postupu. Hráč toužil přestoupit do Newcastlu, přičemž byl klub proti a protože jednání pokračovalo i přes nelibost Sochaux, zasáhla na stížnost francouzského týmu FIFA.

Manažer Newcastlu Alan Pardew bude doufat, že aklimatizace Maigy v Premier League proběhne stejně rychle, jako v případě nedávných nováčků z francouzské Ligue 1 záložníka Cabayeho a Tiota.

Debut relativně mladého útočníka by mohl proběhnout 4. ledna v utkání proti Manchester United, ovšem na případnou premiéru si budou muset fanoušci počkat až po mistrovství Afrických národů, kde bude Maiga reprezentovat svou rodnou Mali.

Modibo Maiga stačil v Sochaux, do kterého přišel v roce 2010 z Le Mans, odehrát 41 zápasů a nastřílet 19 branek. V reprezentačním dresu Mali nastoupil k 27 střetnutím a nasázel 4 góly.

Kam dál?

Petr Zikmund / goal.com FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články