Zpět na » Premier League » V lednu nebudeme nikoho prodávat, oznámil Redknapp, který nechce oslabovat svůj tým

Premier League - V lednu nebudeme nikoho prodávat, oznámil Redknapp, který nechce oslabovat svůj tým

V lednu nebudeme nikoho prodávat, oznámil Redknapp, který nechce oslabovat svůj tým © zimbio.com - detailní pohled do tváře manažera Tottenhamu Hotspur Harryho Redknappa

1

Líbilo se

09.12. - Trenér Tottenhamu Hotspur Harry Redknapp sdělil, že v lednovém přestupovém období nikdo neopustí klub. Hráči, kteří nehrají, podle trenéra ještě dostanou svou příležitost a pokud se bude něco s kádrem dít, tak bude maximálně doplněn, nikoliv oslaben.

Vedran Čorulka, Sebastien Bassong, ale i Roman Pavljučenko jsou spojování s možným odchodem z White Hart Lane, protože se doposud nedokázali prosadit v prvním týmu Tottenhamu.

Redknapp nechtěl příliš měnit vítěznou sestavu, která se po fantastické sérii výher, jenž se táhne již od srpna, vyšplhala až na průběžné třetí místo v tabulce Premier League.

Ovšem zkušený manažer ujistil hráče, kteří doposud nedostali příliš herního prostoru, že svou šanci v průběhu sezony ještě dostanou a to i přes skutečnost možného vypadnutí z Evropské ligy, kde se Hotspurs nacházejí na třetím nepostupovém místě a svůj osud v této soutěži nemají ve vlastních rukou.

"Nebudeme prodávat žádné z našich nejlepších hráčů. Pokud budeme s týmem něco dělat, tak do něj někoho přivedeme, ale určitě jej nebudeme oslabovat. Hráči, kteří momentálně nenastupují, jsou zklamaní, ale my je budeme ještě potřebovat, " řekl Redknapp.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Petr Zikmund / soccernet.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
maros12 - 10.12. Odpovědět

táák harry Smajlík 18

maros12
NWM123 - 09.12. Odpovědět

Tak nesympatického trenéra a tým než je Red... a Tottenham jsem fakt neviděl Smajlík 12 Smajlík 12

NWM123

Ty budeš asi niaky gloryhunter ked máš tolko oblúbených tímov Smajlík 3 Smajlík 12

Kenwyne9

manik: to si asi jeden ze 100, ale kazdy mame svuj nazor

Prochyno
NWM123 - 09.12. Odpovědět

no a? Vadí ti to? Napiš si do brávička Smajlík 1

NWM123
ingi88 - 09.12. Odpovědět

správně Harry Smajlík 7

ingi88

Kdyby ty hrace prodal bylo by to dobre pro ne a ne pro Reknappa a Tottenham, takze se jim nedivim, ale treba Pavljucenka bych rad videl nekde, kde bude hrat Smajlík 11

bohemak21
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články