Zpět na » Premier League » Baines do Evertonu zatím nepůjde

Premier League - Baines do Evertonu zatím nepůjde

0

Líbilo se

31.07. - Nový trenér Wiganu Athletic Chris Hutchings dnes odhalil, že jeho klíčový muž zadních řad Leighton Baines neodejde k prvoligové konkurenci do Evertonu. Latics totiž odmítli nabídku za tohoto dvaadvacetiletého Angličana.

Toffees se zatím na přestupovém trhu příliš neangažují. Přivedli jen Phila Jagielku a na další výraznější posilu stále čekají. Obránce Baines už dokonce podle svých vlastních vyjádření by si to rád namířil do Liverpoolu. Na začátku měsíce s velice výhodnou částkou 6 miliónů liber přispěchal nováček ze Sunderlandu, ovšem celý transfer poté i kvůli přání samotného hráče padl. Nyní se do hry pořádně vložil i Everton, ale potkal jej stejný osud jako klub Black Cats.

„Odmítli jsme nabídku Evertonu, který byl připraven zaplatit 4 milióny liber a přidat navrch jednoho svého hráče v hodnotě asi 2 miliónů liber. Mám s Leightonem velmi dobrý vztah. Chtěli bychom, aby u nás zůstal i nadále. Jenže učinit přítrž spekulacím nebo nabídkám jiných mužstev nedokáži,“ poznamenal Hutchings.

Kouč Wiganu zároveň potvrdil, že jeho zaměstnavatel čeká na sumu, kterou byl ochoten zaplatit Sunderland. Pokud by Karamelky nevysázeli na stůl takové množství peněz, Baines by v takovém případě JJB Stadium určitě neopustil: „Nebyl by to moc dobrý byznys, pokud bychom ho prodali za nižší cenu, než nám byla nabízena, takže budeme čekat dál.“

Latics však v období vyčkávaní rozhodně nezahálí. Dnes dopoledne se jim totiž podařilo do zdárného konce dotáhnout přestup jiného zadáka Paula Robinsona z West Bromwiche. Přestupová částka se pohybuje na 1,5 miliónech liber. Hráč už dnes dokonce podstoupil lékařskou prohlídku a transfer formálně dotvrdí už jen jeho podpis.

„Ukázal, že k nám chce přestoupit za každou cenu. Je to velmi dobrý fotbalista, houževnatý obránce s množstvím zkušeností. Levá strana naší obrany tak zůstává jedinou nepokrytou pozicí v sestavě. Potřebujeme tedy sehnat ještě jednoho beka na tento post jako případnou náhradu za Kevina Kilbanea,“ dodal Hutchings.

/ Fotbalportal.cz / Skysports.com / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články