Zpět na » Premier League » Jste nemyslící idioti, vzkázal trenér fanouškům

Premier League - Jste nemyslící idioti, vzkázal trenér fanouškům

Jste nemyslící idioti, vzkázal trenér fanouškům © teamtalk.com - Mick McCarthy

0

Líbilo se

26.10. - I v Premier League se manažeři nechávají unést emocemi. Kritiku fanoušků neunesl po zápase se Swensea kouč Wolverhamptonu Mick McCarthy a fanoušky, kteří tvrdě nesouhlasili s jedním jeho střídáním, označil za nemyslící idioty.

Incident odstartoval ve víkendovém utkání Wolves se Swensea, když se za nepříznivého stavu 0:2 odhodlal ke střídání manažer domácích Mick McCarthy. Dvaapadesátiletý muž poslal na trávník Nenada Milijase a Adleneho Guediouru a stáhl Adama Hammilla s Mattem Jarvisem.

Tenhle tah se nelíbil příznivcům domácích a začali hlasitě skanodovat: "Nevíš, co děláš!" Jenže McCarthy asi věděl moc dobře, protože změna přinesla oživení a v posledních minutách dokonce dvě branky, které rozhodly o dělbě bodů.

"Byla slyšet spousta projevů nesouhlasu, ale já už se přes to přenesl," uvedl bývalý irský reprezentační obránce na webových stránkách Wolverhamptonu. "Zklamání mě přešlo, jsem zpátky ve formě a připravený na další zápas. Nedělejme z pokřiku pár nemyslících idiotů žádné závěry," dodal.

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz, Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
PjotrL8 - 26.10. Odpovědět

Swensea, Quuns. Acj, ach jo. Smajlík 11

PjotrL8

Swensea.Dělejte si v tom článku pořádek!

tulenzdukly
Lucius6 - 26.10. Odpovědět

zase trochu přehnaný nadpis, ale ok, trenér je nadvěcí a to je dobře, ikdyž teď zažije 2 prohry se stejným týmem za sebou Smajlík 2

Lucius6
indy - 26.10. Odpovědět

seš namyšlené hovado

indy
Lucius6 - 26.10. Odpovědět

to určitě, k tomu trenérovi mám respekt a něveřim ve vítězství Wolves nad MCFC a nvm proč máš právo podle toho soudit a vyvozovat takovéhle nesmysly??

Lucius6
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články