Zpět na » Premier League » Edin Džeko otevřel v Bosně a Hercegovině slavnostně nové centrum UNICEF

Premier League - Edin Džeko otevřel v Bosně a Hercegovině slavnostně nové centrum UNICEF

Edin Džeko otevřel v Bosně a Hercegovině slavnostně nové centrum UNICEF © zimbio.com - útočník Manchesteru City Edin Džeko

0

Líbilo se

22.06. - Bosenský útočník Manchesteru City Edin Džeko byl čestným hostem při nedávném otevření nového centra Unicef pro děti v raném věku. Nová stavba byla vybudována v Novi Gradu v Bosně a Hercegovině.

Džeko se zúčastnil slavnostního otevření centra jako dobrovolný velvyslanec UNICEF. Útočník City se setkal s některými dětmi, pro které bude centrum velmi prospěšné. Desítky z nich jsou doslova zbláznění do fotbalu a sledují nadšeně jeho rozvíjející se kariéru v Anglii.

„Jsem velmi rád, že je centrum vybaveno novými prostory a dává dětem více šancí do života, díky skvělému programu,“ uvedl Edin Džeko, který byl prvním bosenským dobrovolným velvyslancem UNICEF a již v listopadu 2009 prokázal při jedné z dobrovolné akce dostatek dobré vůle.

„Jsem také rád, že jsem se tu mohl setkat s dětmi, vždy se v jejich blízkosti cítím dobře. Jsem rád, že nás magistrát Novi Gradu podpořil a poskytl podporu na uskutečnění tohoto projektu UNICEF. Každé dítě si zaslouží co nejlepší start. Doufám, že centrum bude i nadále pracovat stejně pečlivě, jako tomu bylo doposud, a poskytnou jim tu nejlepší péči."

Centrum v Novi Gradu přispívá k rozvoji dětí, které to nejvíce potřebují, a také mladým párům, které začínají zakládat své rodiny, stejně tak poskytujeme zubní péči a poradenství stovkám mladých lidí. Účelem programu je pomoci dětem se začleněním do společnosti a pomoci jim s rozvojem jejich sebevědomí, které je v životě tolik důležité.

Více informací o Manchesteru City naleznete ZDE.

Kam dál?

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz, MCFC

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
gaba - 23.06. Odpovědět

fantastické zápasy

http://gase.iprostor.cz/

gaba
Lucius6 - 23.06. Odpovědět

Už jen čekám až se tady začnou objevovat věci typu: JO CITY MUSÍ NĚJAK VYDĚLÁVAT nebo JO JO ARABOVÉ SE SNAŽEJ VYPADAT DOBŘE
Ale o tom, že to je pro dobrou věc nenapíše nikdo. Smajlík 11

Lucius6
Reiny - 23.06. Odpovědět

To máš absolutní pravdu a většina fanoušků United přijde s tím, že jejich klub se takto nepotřebuje zviditelňovat, jenže to nechce ani City, jen prostě pomáhá dětem a dělá jiné prospěšné práce a to pravidelně. Manchester City se zviditelňuje úspěchy, a ničím jiným, a tak to má být.

Reiny
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články