Zpět na » Premier League » Oficiálně: Vlci potvrdili příchod Jamie O Hary z Tottenhamu

Premier League - Oficiálně: Vlci potvrdili příchod Jamie O Hary z Tottenhamu

Oficiálně: Vlci potvrdili příchod Jamie O Hary z Tottenhamu © wolves.co.uk - Jamie O Hara (vpravo) přestoupil do Wolverhamptonu

0

Líbilo se

21.06. - Jamie O Hara prožil ve Wolves během loňské sezóny úspěšné hostování z Tottenhamu a na Molineux se prezentoval vyrovnanými výkony. Klub si ho proto rozhodl ponechat a na stůl předložil O Harovi pětiletou smlouvu, s níž čtyřiadvacetiletý hráč souhlasil a své hostování tak změnil v trvalý přestup.

Goal.com avizoval přestup již 6. června, kdy zveřejnil informaci, že by záložník Tottenhamu mohl eventuálně přestoupit do Wolverhamptonu za 5 milionů liber poté, co londýnský klub sdělil, že je O Hara na prodej. A 15 dní na to se přestup uskutečnil.

"Jsme potěšení tím, že se k nám rozhodl, po skvělém hostování, přestoupit natrvalo. Ve druhé polovině měl na tým velmi pozitivní dopad, a to na hřišti i mimo něj. Hrál klíčovou roli v posledních zápasech sezony a pomohl nám udržet Wolverhampton v Premier League, což byl náš hlavní cíl," řekl Moxey.

"Navíc se v klubu skvěle adaptoval a skvěle splnil to, co se od něj očekávalo. Je to hráč se schopnostmi, které by měl mít podle manažera každý hráč. Těšíme se, až se představí v přípravných zápasech a bude naší součástí hned od začátku příští sezóny. Doufáme, že se zvedne naše útočná síla a nastřílíme více branek v Premier League, než tomu bylo v loňském ročníku."

O Harovi se pod vedením manažera Harryho Redknappa nepodařilo prosadit, a to v dresu Tottenhamu odehrál 50 zápasů, v nichž zaznamenal sedm branek. Ve Wolverhamptonu se mu dařilo daleko lépe. Ve 14 zápasech vstřelil tři branky a získal ocenění Vlků pro nejlepší gól roku. Jamie O Hara byl na několika hostováních, včetně Chesterfieldu, Millwallu a Portsmouthu.

Kam dál?

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz, Goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jemiemu fandím, škoda že se neprosadil u Slepic Smajlík 10

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články