Zpět na » Premier League » Liverpool se znovu pokusí získat Charlieho Adama

Premier League - Liverpool se znovu pokusí získat Charlieho Adama

Liverpool se znovu pokusí získat Charlieho Adama © zimbio.com - Charlie Adam

2

Líbilo se

10.06. - Z Anfield Road přichází zvěsti, že se liverpoolští opět pokusí získat záložníka Blackpoolu Charlieho Adama, o něhož usilovali už v lednovém přestupním termínu. Po Jordanu Hendersonovi by se mělo jednat o další posílení zálohy Reds, s níž Kenny Dalglish nebyl v uplynulé sezoně příliš spokojený.

První posilou aktuálního přestupového období se stal záložník Jordan Henderson, který přišel ze Sunderlandu za 20 milionů liber. Do zálohy by však Kenny Dalglish chtěl ještě nejlepšího hráče Blackpoolu Charlieho Adama. Jeho přestup do jiného mužstva je podle bookmakerů jistý, jelikož jeho talentu je pro Championship škoda.

Přestup Adama byl na spadnutí už letos v lednu, ale týmy se nakonec nedomluvili. Možnou roli v tom mohl sehrát fakt, že se Blackpool do posledního kola bil o záchranu a opíral se hlavně o výborné výkony svého kapitána. Pokud se Liverpoolu podaří Adama získat, budou i nadále Reds pokračovat nákupy do zálohy, jelikož se spekuluje o zájmu o Josého Enrique Sáncheze, který momentálně hájí barvy Newcastelu.

Všechny tři nákupy by také měly dát zapomenout na neúspěšný souboj o obránce Blackburnu Phila Jonese, který dal přednost úhlavnímu rivalovi Manchesteru United.

Kam dál?

Redakce / Thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Hederson, Gerrard, Merieles, Lucas, Spearing a Adam ? No kurva Smajlík 2 to by byla síla !! Smajlík 5

Bal-lack
NWM123 - 10.06. Odpovědět

kromě Lucase a Spearninga dobrý Smajlík 1

NWM123

S Lucasem souhlasím ale Spearing nehraju vůbec zle Smajlík 1

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články