Zpět na » Premier League » FA Cup – United unikli žalobě za poškození zdi

Premier League - FA Cup – United unikli žalobě za poškození zdi

FA Cup – United unikli žalobě za poškození zdi © zimbio.com - Attilio Lombardo a David Platt krotící emoce Andersona během seminálového zápasu FA Cupu mezi Manchesterem City a Manchesterem United

0

Líbilo se

19.04. - Hráči Manchester United udělali v kabině Wembley kopancem díru do zdi poté, co v semifinále FA Cupu podlehli Manchesteru City 1:0. Poškozená zeď musela být opravena tak, aby prostor mohl využívat následující den Stoke City.

Objevily se návrhy, že by FA mohla poslat do Manchesteru United fakturu za opravné práce nebo jim sdělit, že mají povinnost výlohy vynaložené na opravu zdi zaplatit.

Fotbalová asociace se ale podle oficiálních zdrojů rozhodla celou věc nechat ležet a rozhodla tak o tom, že Manchester United nebude potrestán.

Je nepravděpodobné, že by se disciplinární komise zabírala a nějak řešila incident, ke kterému došlo po odpískání konce zápasu, kdy se Rio Ferdinand a další hráči United zapojili do potržky s Mario Balotellim.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz, Eurosport

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
KUBIC - 20.04. Odpovědět

Man Utd neunesli prohru Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5
Prostě byli měli vztek !!! Nic jiného Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3
Man City vyřadily Man Utd Smajlík 2 ( Jsme ve finále.. Smajlík 7 )

KUBIC
gaas - 20.04. Odpovědět

Zaručené zápasy na dnes!

http://vares.webnode.cz/

gaas
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články