Zpět na » Premier League » Hodgson: V Reds jsem neměl žádnou šanci

Premier League - Hodgson: V Reds jsem neměl žádnou šanci

Hodgson: V Reds jsem neměl žádnou šanci © zimbio.com - manažer West Bromu Roy Hodgson

1

Líbilo se

01.04. - Roy Hodgson věří, že neměl v Liverpoolu nikdy šanci, protože ho fanoušci v klubu nikdy nechtěli. Nyní se manažer West Bromu chystá na sobotní setkání se svým bývalým klubem na Anfield, dva měsíce poté, co byl vyhozen a nahrazen Kenny Dalglishem.

Hodgson působil v Liverpoolu krátkou dobu. Fanoušci Reds stále čím dál častěji volali po Dalglishovi. Současný manažer Baggies uvedl, že to celou dobu věděl a jeho čas v klubu z Merseyside byl zpečetěn, když klub opustili majitelé Tom Nicka a George Gillett.

„Lidé, kteří mě zaměstnali nezůstali příliš dlouho. Myslím si, že se nový vlastnici zjevně ocitli v obtížné situaci, protože jsme nevyhráli dost zápasů..., uvedl Roy Hodgson.

„Z čehož samozřejmě vyplývalo, že fanoušci chtěli, abych odešel a přišel někdo nový. Za tu krátkou dobu jsem zkrátka nedokázal s Liverpoolem udělat to, co jsem chtěl.“

„Nyní žádným tajemstvím, že mě mnoho lidí v Liverpoolu jako manažera nechtělo. Chtěli někoho jiného, kdo by měl mnohem více zkušeností. Mé angažmá v klubu bylo nešťastné, fanoušci mi to dávali jasně najevo. Nyní dostali toho, koho skutečně chtěli.“

Kam dál?

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz, Eurosport

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 02.04. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://tanse.bloger.cz/

kyrby - 01.04. Odpovědět

to si piš Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 lfc Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 YNWA Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

kyrby
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články