Zpět na » Premier League » Mancini vyzývá Edina Džeka, aby začal střílet góly

Premier League - Mancini vyzývá Edina Džeka, aby začal střílet góly

Mancini vyzývá Edina Džeka, aby začal střílet góly © -

8

17.02. - Manažer Manchesteru City vyzval Edina Džeka k tomu, aby začal střílet góly. Bývalý útočník Wolfsburgu měl v úterý večer smůlu, když nedokázal vstřelit gól a Citizens odjeli ze hřiště Arisu Soluň s bezbrankovým výsledkem 0:0. Odveta zápasu Evropské ligy se odehraje o týden později, 20. února na City of Manchester Stadium.

Džeko byl hodně blízko k otevření skóre v šestnácté minutě, kdy dostal nádherný křižný pas od Aleksandara Kolarova, Džeko následně vypálil, jenže jeho střelu na dvakrát zlikvidoval dobrým zákrokem Michalis Sifakis.

Další šanci měl Džeko po přestávce, v 64. minutě po přesném centru Barryho. Džeko se dostal k hlavičce, jenže Sifakis dokázal jeho pokus zázračně vyrazit nad břevno.

Před domácím zápasem

„Očekávám od Džeka více, potřebuje se zlepšit. Je do dobrý hráč. Myslím, že je na tom stejně jako Fernando Torres v Chelsea, který přišel do londýnského klubu v lednu a musí si nyní zvykat na své nové spoluhráče, což není snadné,“ řekl Mancini.

„Vše se může změnit v každém zápase. Je důležité, aby se velmi rychle zlepšoval, abychom na něj hráli více míčů.“

Zatímco Džeko mohl zlomit mrtvý bod a vstřelit vítězný gól, tak Carlos Tevez toho příliš mnoho nepředvedl, Manciniho komentář se přesto netýkal výkonu kapitána a řekl: „Musíme dosáhnout toho, aby dokázali skórovat i ostatní hráči.“