Zpět na » Premier League » Wenger přijal trest za hádku se čtvrtým rozhodčím, odslouží si ho při Carling Cupu

Premier League - Wenger přijal trest za hádku se čtvrtým rozhodčím, odslouží si ho při Carling Cupu

Wenger přijal trest za hádku se čtvrtým rozhodčím, odslouží si ho při Carling Cupu © zimbio.com - manažer londýnského Arsenalu Arséne Wenger

2

Dnes 14:49 - Trenér fotbalistů londýnského Arsenalu Arséne Wenger přijal od anglické Fotbalové asociace trest za hádku se čtvrtým rozhodčím, kterou vyprovokoval v sobotním ligovém utkání se Sunderlandem.

Nyní ho čeká jednozápasový distanc, a navíc zaplatí pokutu 8 000 liber, píše v úterý list Daily Telegraph. Trest si Wenger odslouží v úterý večer při zápase 3. kola Carling Cupu proti Tottenhamu.

Šedesátiletého francouzského kouče rozohnil gól útočníka Sunderlandu Darrena Benta, který se trefil v páté minutě nastavení, ačkoliv sudí signalizovali pouze čtyři minuty navíc. Rozhodující branka padla z posledního kontaktu hráče s míčem a znamenala vyrovnání skóre na 1:1. Arsenal tak přišel o šanci vyhoupnout se do čela tabulky.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.