Zpět na » Premier League » Arsene Wenger se zlobil na rozhodčí, zřejmě dostane trest od FA

Premier League - Arsene Wenger se zlobil na rozhodčí, zřejmě dostane trest od FA

Arsene Wenger se zlobil na rozhodčí, zřejmě dostane trest od FA © zimbio.com - manažer londýnského Arsenalu Arséne Wenger

3

Včera 14:33 - Manažer fotbalistů londýnského Arsenalu Arséne Wenger těžce nesl sobotní vyrovnání Sunderlandu na 1:1 ve vzájemném ligovém zápase, které přišlo až v páté minutě nastavení, načež sáhnul na čtvrtého rozhodčího.

Arsenal vedl na hřišti Sunderlandu 1:0 od 13. minuty, kdy se trefil Fabregas. Toho nahradil o čtvrthodiny později český záložník Tomáš Rosický, který měl po přestávce jedinečnou možnost zvýšit náskok "kanonýrů". Jenže nabídnutou penaltu neproměnil. Arsenal hrál téměř celý druhý poločas bez vyloučeného Songa a tvrdou ránu utrpěl v nastaveném čase. Přestože měly být přidány jen čtyři minuty, Darren Bent vyrovnával v 95. minutě na 1:1.

To rozzlobilo manažera londýnského celku Arséna Wengera, který spílal hlavně hlavnímu sudímu Philu Dowdovi. "Náš výkon byl dobrý, i v deseti jsme kontrolovali hru, bohužel se soupeři podařilo v 95. minutě vyrovnat. Chápu, že rozhodčí může nastavit i více než čtyři minuty, ukázané čtyři byly minimum, ale během nich se nestalo nic závažného, proč by se mělo hrát ještě dále, jenže co s tím můžu dělat. Nechci ale komentovat verdikty pana rozhodčího," řekl po utkání naštvaný Wenger.

Ten si ovšem zavařil ještě jedním incidentem. Po vyrovnávající brance totiž sáhnul na čtvrtého rozhodčího Martina Atkinsona, se kterým si chtěl vše vyříkat, ale to je v Anglii prakticky nepřípustné. Anglická fotbalová asociace (FA) tak bude zřejmě tento okamžik řešit a Wenger bude pravděpodobně potrestán.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.