Zpět na » Premier League » Přátelské zápasy: Souhrn výsledků ze středy 28. července

Premier League - Přátelské zápasy: Souhrn výsledků ze středy 28. července

Přátelské zápasy: Souhrn výsledků ze středy 28. července © -

2

29.07. - REVIEW Největším tahákem středečních zápasů byl souboj hvězd mezi MLS All-Stars a Manchesterem United. Kromě Rudých ďáblů má za sebou přátelské utkání také Blackburn, West Ham, Bolton a Manchester City.

Manchester United si výhrou nad výběrem Major League Soccer spravil chuť po předchozí ostudné porážce se Santosem, který hrál ke všemu více než pětačtyřicet minut v oslabení.

Velkým pozitivem pro United je, že se v přípravném zápase prosadila mexická posila Hernandez, ten vstřelil svůj premiérový gól v dresu Manchesteru United v 84. minutě, kdy zvyšoval na 4:1.

Ve velmi špatném světle se představil Bolton Wanderers, který utrpěl krutou porážku. Co naplat, i když tým postaví slabší sestavu, nemůže si dovolit prohrát s klubem z nižší soutěže. Wanderers prohráli rozdílem třídy a navíc neuhlídali Eavese, který vstřelil všechny tři góly, dosáhl čistého hattricku a zařídil výhru Oldhamu.

MLS All-Stars - Manchester United 2:5

Branky: 1´ a 12´ Macheda, 64´ Ching, 70´ Gibson, 73´ Cleverley, 84´ Hernandez, 90´ De Rosario