Zpět na » Premier League » Bednář se v úvodním přátelském zápase West Bromwiche střelecky prosadil

Premier League - Bednář se v úvodním přátelském zápase West Bromwiche střelecky prosadil

Bednář se v úvodním přátelském zápase West Bromwiche střelecky prosadil © guardian.co.uk - Roman Bednář

2

10.07. - Dnes odehrály tři týmy hrající Premier League svá první přípravná utkání. Tottenham, Everton a nováček West Bromwich své zápasy zvládly. Za Baggies se střelecky prosadil český fotbalový útočník Roman Bednář.

Kidderminster - West Bromwich 0:3
Branky: 11. Miller, 68. Bednář, 73 Meite

Hostující tým započal utkání velice dobře, jelikož se již v 11. minutě dostal po brance Millera do vedení. Do druhého dějství poslal trenér Baggies na trávník českého fotbalistu Romana Bednáře a ten se mu v 68. minutě odměnil brankou. O pět minut později zpečetil výsledek na konečných 3:0 obránce Meite.

Sydney - Everton 0:1
Branka: 47. Anichebe

Everton započal sezónu velice dobře. Dnes totiž fotbalisté Toffes porazili australský fotbalový klub Sydney 1:0. O jedinou branku se postaral Victor Anichebe.

Bournemouth - Tottenham 0:4
Branky: 37. Obika, 61., 74. Pavlyuchenko, 62. Rose

Fotbalista Roman Pavlyuchenko začal novou sezónu ve velkém stylu. V prvním přípravném zápase Tottenhamu vstřelil hned dvě branky do sítě Bournemouthu. O další goly se postarali Obika a Rose.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.