Zpět na » Premier League » Fulham pod tíhou zraněných

Premier League - Fulham pod tíhou zraněných

0

19.08. - Fanoušci Fulhamu by včerejší den mohli klidně pojmenovat jako černou sobotu na Craven Cottage. Nejenže Cottagers podlehli doma Middlesbrough 1:2, ale během tohoto utkání přišli i o dva hráče základní sestavy – Hameura Bouazzu a Briana McBridea.

Hlavně u druhého jmenovaného to vypadá na dlouhou vynucenou pauzu. Americký reprezentant nejprve v 16. minutě dostal svůj tým do vedení a jen o pár chvil později musel být ze hřiště odnesen kvůli vykloubené čéšce jeho kolena. McBride byl okamžitě převezen do nemocnice a podle posledních informací se jen tak k fotbalu nevrátí. Předpokládá se totiž u něj až s několika měsíční přestávkou.

Neuběhla ani čtvrthodina a do špitálu si to namířil další fotbalista Fulhamu. Hameur Bouazza si okolo 30. minuty vykloubil rameno a trenéru Sanchezovi šla z těchto problémů hlava kolem: „Ztratili jsme dva hráče. Oba si vykloubili koleno respektive rameno bez cizího zavinění. Hlavně s Brianem je situace velmi vážná. Vstřelil první gól a způsobil si toto zranění, aniž by se s kýmkoliv srazil. V té době jsme zápasu dominovali. Potom jsme přišli i o Bouazzu, který si bez cizího přičinění vykloubil pro změnu rameno.“

Jak už řekl Sanchez, pro Fulham tyto dvě zranění měly drtivý dopad a dají se označit za klíčové okamžiky celého duelu. Do vypadnutí obou fotbalistů měli Cottagers vše ve svých rukou, ale v druhém poločase se karta obrátila a Mido s Cattermolem zvrátili stav utkání ve prospěch Boro na konečných 1:2.