Zpět na » Premier League » Preview: Black Cats o body s Wolves

Premier League - Preview: Black Cats o body s Wolves

Preview: Black Cats o body s Wolves © flickr.com - Stadium of Light se stane první zastávkou zápasů 13. kola Premier League.

9

Líbilo se

27.09. - V neděli se bude hrát v Anglii Premier League pouze na jednom trávníku. Na Stadium of Light přijede šestnáctý celek ligové tabulky Wolverhampton Wanderers.

Sunderland má v této sezóně kolísavou výkonnost. Každé liché kolo Black Cats vyhrají, zbytek pak prohrávají. Jenže když nastoupí před domácím publikem, vypadá jejich hra úplně jinak. I proto na Stadium of Light prohráli jen s Chelsea. V tomto souboji dokonce domácí celek vedl zásluhou nejlepšího střelce klubu Darrena Benta, ale Blues dokázali zápas obrátit a vyhrát 1:3. Právě anglický útočník je hlavní ofenzivní silou Black Cats. Když se totiž dostane do šance, většinou se nemýlí. Ale Sunderland nespoléhá jenom na bývalého hráče Tottenhamu. Do brankových příležitostí se dostávají i další hráči.

To Wolverhamptonu chybí hráč, od kterého se před začátkem sezóny čekaly branky. Ebanks - Blake byl loni nejlepším střelcem League Championship a absence tohoto forvarda je pro Wolves citelná ztráta. Zvlášť když to vždy vypadá, že bude v pořádku, ale nakonec je vše jinak. A tak by hlavním tahounem útočné síly Vlků měl být Kevin Doyle. Ten se zatím v této sezóně trefil jednou. Nováček soutěže by potřeboval dávat góly venku. Víc než jeden gól se mu zatím venku dát nepodařilo.

Oba týmy odehrály v úterý resp. ve středu zápasy 3. kola Carling Cup. Zatímco Sunderland vyhrál 2:0 nad Birminghamem, Wolves vypadli z Manchesterem United.

Steve Bruce nebude moci do hry poslat McCartheyho ani Cattermola. Mimo hru zůstává i nadále brankář Fülöp a tak se do branky postaví opět Craig Gordon. To Wolves trápí větší marodka. Mimo již zmíněného Ebankse-Blaka nenastoupí ani Kightly, Stearman, Surman, Ward a Iweluma.

Sunderland AFC - Wolverhampton Wanderers 17:00

Radek Dragoun / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

konec zapasu.na to ze to byl zapas tymu ze stredu tabulky(sunderland) a dolni tabulky (wolverhampton) padlo 7 branek Smajlík 7

filips99

5:2

filips99

4:2

filips99

3:2

filips99

2:2

filips99
Reklama
Reklama
Nejnovější články