Zpět na » Premier League » Ve Villa Parku padlo 6 branek

Premier League - Ve Villa Parku padlo 6 branek

Ve Villa Parku padlo 6 branek © eurosport.yahoo.com - James Milner

0

12.04. - Villa nedokázala ani v 7. zápase v řadě vyhrát a po gólově pestrém zápase získala bod za remízu 3:3 a uhájila tak 5.místo před Evertonem. V druhém utkání vstítil sice Manchester City první branku, ale špatný vstup do druhého poločasu je o všechny body připravil.

Poslední dva zápasy 32.kola Premier League nabídly přehlídku branek. V Birminghamu jich padlo 6. Hosté šli do vedení v 19.minutě zásluhou Fellainiho. Ve 23.minutě Everton jásal podruhé. Cahill nejdříve orazítkoval hlavou tyč, ale následná dorážka už do branky cestu našla.

Ve 33.minutě se radovali také domácí fanoušci. To se trefil Carew.

Aston Villa začala druhý poločas aktivněji. Přesto to byla ona, kdo inkasovala. V 53.minutě Pienaar poslal míč do rohu branky a Friedel byl bezmocný. O dvě minuty později však Villans skóre zkorigovali. Milner se trefil překrásnou střelu z přímého kopu.V 66.minutě stanovil konečné skóre z penalty Barry.

Aston Villa - Everton FC 3:3 (1:2)

Branky: 33.Carew, 55.Milner, 66.Barry z pen. - 19.Fellaini, 23.Cahill, 53.Pienaar

I na City of Manchester Stadium dali hosté 3 branky. Poprvé ale slavili hráči Manchesteru City, jelikož se ve 28.minutě trefil Ireland.

Po první poločase tedy Citizens vedli, jenže do druhého dějství vstoupili mizerně. Nejprve se v 50.minutě trefil Dempsey, o 9 minut svého spoluhráče napodobil po hrubé chybě domácí obrany Etuhu.

Americký záložník dal o sobě vědět ještě v 83.minutě, když definitivně pohřbil naděje Manchesteru na získání nějakých bodů.

Manchester City - Fulham FC 1:3 (1:0)

Branky: 28.Ireland - 50 a 83.Dempsey, 59. Etuhu