Zpět na » Premier League » Watford zůstává v čele tabulky

Premier League - Watford zůstává v čele tabulky

0

29.09. - Hned sedm zápasů League Championship z prozatím deseti odehraných skončilo nerozhodnýcm výsledkem, šest z nich pak shodně 1:1. Z vítězství se radovali pouze Hull City, Scunthorpe a Southampton. Na čele tabulky se tak nic nemění, první zůstává Watford následovaný Charltonem.

Nejvíce branek padlo v odpoledním zápase mezi Hull City a Ipswichem. Domácímu týmu zařídili tři body především dva zkušení hráči, kteří několik let nastupovali i v Premier League. Dva góly si připsal dánský útočník Henrik Pedersen, dvě gólové přihrávky pak nigerijský záložník Jay Jay Okocha. Za hosty se těsně před půlí trefil z pětadvaceti metrů Dan Harding, ale druhé dějství již žádnou branku nepřineslo.

Na prvním místě tabulky zůstal Watford, který ovšem doma nedokázal porazit nováčka Blackpool. V dresu Hornets se opět trefil záložník Adam Johnson, který krátce před poločasem zakroutil přímý kop mimo dosah hostujícího brankáře. Hosté se dočkali vyrovnání ve druhé půli, když se z penalty trefil Wesley Hoolahan.

Sheffield United pokračuje v nevýrazných výsledcích a dnes prohrál na Bramall Lane se Southamptonem 1:2. Domácí sice vedli po brance záložníka Gillespiho, ale Saints zápas otočili díky brankám Rasiaka a Viafáry. Pokračuje rovněž střelecká nemohoucnost Prestonu, který opět nedokázal vstřelit gól a pouze remizoval s Bristol City 0:0.

Hrdina zápasu s Manchesterem United Michael Mifsud se trefil i dnes, ale tentokráte jeho gól Coventry na vítězství nestačil. Byl to totiž právě maltský reprezentant, který uprostřed pole ztratil míč a založil tak akci Charltonu, po které padl vyrovnávací gól z kopačky Lloyda Sama. Addicks tak promarnili šanci jít do čela tabulky.