Zpět na » Premier League » Celtic má políčeno na Boatenga

Premier League - Celtic má políčeno na Boatenga

Celtic má políčeno na Boatenga © -

0

Líbilo se

07.07. - Skotský gigant Celtic Glasgow touží po záložníkovi Middlesbrough Georgi Boatengovi. Cesta za získáním tohoto dvaatřicetiletého Nizozemce však pro Bhoys bude ještě dost trnitá. Navrch totiž zatím mají Hull City a další nejmenovaný anglický klub.

Trenér čtyřlístků Gordon Strachan posiluje pro novou sezonu tým skotského mistra a chce, aby se Boateng stal v pořadí již druhou letní akvizicí po Patu McCourtovi. Holandský hráč již sice ve čtvrtek navštívil tréninkové středisko Celticu, ale k finální dohodě zdaleka nedošlo. Hlavním pohlavárům ze Celtic Parku nevoní především požadovaná cena.

Velice aktivní v boji o George Boatenga je nyní nováček z Kingston upon Hull čili Hull City. Novic Premiership už měl údajně kývnout na požadavky Boro. Třetím vzadu však zůstává někdo neznámý. Podobně jako Tigers totiž byl s nabídkou Middlesbrough zajedno ještě jeden tým hrající nejvyšší anglickou soutěž. O tom, kdo je oním tajemným, si ovšem v Anglii prozatím netroufají ani spekulovat. Na každý pád. Pokud bude Strachan chtít přetáhnout Boatenga na svou stranu, musí začít jednat dřív, než bude pozdě. Prozradil to hráčův agent a bývalý dlouholetý hráč Barry Silkman, jehož památný výrok na adresu Sira Bobbyho Robsona - Doufám, že se tvoje rakovina rozšíří a ty budeš zatraceně trpět po mnoho zatracených let - bude fotbalovou veřejnost strašit asi ještě hodně dlouho. Příslovce a přídavné jméno zatraceně respektive zatracený jsem v tomto případě raději nahradil jemnějším eufemismem, jelikož v původním originále můžete slyšet daleko daleko sprostší synonymum, které by zde asi nebylo záhodno publikovat.

„Hovořil jsem se dvěma anglickými kluby z Premier League potom, co Middlesbrough akceptovalo jejich nabídky. Oba zájemci by chtěli dořešit celý přestup tento týden, takže věci se asi udají velmi rychle. Momentálně Celtic nenašel s Middlesbrough společnou řeč. Přestup do Skotska se v tuto chvíli pohybuje na čistě hypotetické rovině, protože potřebujete vidět, jakou částku jsou kluby ochotny za fotbalistu utratit. Věci záleží na tom, jak bude postupovat Celtic. Jestli vedení Boro obdrží nabídku, může se začít s vyjednáváním. Ovšem George prozatím zůstává v Anglii,“ upřesnil Boatengův zástupce Barry Silkman.

Kam dál?

Petr Dušek / Fotbalportal.cz / skysports.com / dailyrecord.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Aaron - 07.07. Odpovědět

Přestupní politika Irů mě ani nepřekvapuje. Jestli tam přijde Boateng, tak to bude další trefa vedle....Aspoň budou mít Gers větší naději na titul...Nic proti Boatengovi, ale svá nejlepší léta má přece jen už za sebou.

Aaron
Paja - 07.07. Odpovědět

skoda, ze celtic je skotsky klub :D

Paja

Škoda, že jsi to nepochopil...

Meňa.EFC
ManCity - 08.07. Odpovědět

Dobrá trefa Smajlík 7

Pro Páju: Celtic je sice skotský klub, ale založený irskými přistěhovalci, proto taky název Celtic, čtyřlístek a svatý Patrik Smajlík 7

ManCity
Reklama
Reklama
Nejnovější články