Zpět na » Premier League » Geovanni posilou Hullu

Premier League - Geovanni posilou Hullu

Geovanni posilou Hullu © -

0

Líbilo se

06.07. - Brazilský záložník Geovanni přestupuje zdarma do týmu nováčka Premier League Hull City, kde podepsal smlouvu na dva roky. Posilování týmu tím nekončí. Tým naopak opouští Henrik Pedersen.

Brazilský záložník Geovanni, celým jménem Geovanni Deiberson Maurício, včera večer zfinalizoval svůj přestup do týmu nováčka Premier League Hull City. Geovanni byl tento týden spolu s dalšími hráči jako např. Paulem Dickovem, Emilem Mpenzou, Sun Jihaiem propuštěn ze City a to pouze po jednom roku stráveném v tomto manchesterském klubu.

Po této čistce v kádru City se o Geovanniho služby začal ihned zajímat Hull, který dokázal během pár dnů s tímto 28-letým hráčem uzavřít kontrakt. Bývalý hráč Benfiky podepsal na KC Stadium smlouvu na 2 roky a ihned se odebral za svými novými spoluhráči na předsezónní soustředění týmu do Itálie.

Asistent manažera Phila Browna, Brian Horton, vyjádřil nad posilou radost. "Má velmi dobrý souhrn dosažených výsledků, takže myslím, že pro nás bude excelentním podpisem. Mnoho jsme o něm slyšeli, mluvili jsme o něm se spoustou lidí. Samozřejmě jsme ho také sami sledovali, takže víme jaký hráč to je."

Geovanni se stal druhou letní posilou nováčka Premier League. Tím prvním byl na začátku tohoto týdne Craig Fagan, který přišel za 750 tis. Liber z Derby County. Manažer Tigers ale rozhodně nechce u dvou posil zůstat. Zajímá se také o Steliose Giannakopoulose a Bernarda Mendyho. Dalším novicem v týmu by také mohl být George Boateng, který se nebrání tomu Riverside opustit.

Phil Brown bude také muset reagovat na ztrátu dánského útočníka Henrika Pedersena, který v sobotu vedení Hullu oznámil, že se z rodinných důvodů vrací zpět do Dánska, kde bude nastupovat za svůj rodný Silkeborg.

Kam dál?

Ondřej Myška / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

hull nejako posiluje a toje dobre. aby nezostupili musia preto robit všetko nie ako ten reading

 reading
KOnev - 06.07. Odpovědět

No to je fakt "novinka".

KOnev
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články