Zpět na » Premier League » Newcastle popírá prodej klubu

Premier League - Newcastle popírá prodej klubu

Newcastle popírá prodej klubu © eurosport.com - Majitel klubu Mike Ashley.

0

Líbilo se

04.07. - Vedení Newcastlu United dnes odmítlo zprávy v některých médiích hovořících o tom, že majitel klubu Mike Ashley chce klub prodat.

Některá anglická média včera přišla se zprávou, že se majitel Newcastlu United Mike Ashley rozhodl klub prodat. Stanovil prý již částku, která má být ve výši 420 mil. Liber. Klub má již také údajně jednat s americkou firmou InterMedia Partners, která má mít zájem o převzetí Strak.

Pokud by se tak stalo, majitel Mike Ashley by tak na prodeji vydělal, neboť za majoritní podíl údajně zaplatil před rokem kolem 140 mil. Liber. Mluvčí Newcastlu ale dnes jakékoliv zprávy o převzetí odmítnul a označil je za absolutní nesmysl.

Ashley od svého příchodu napumpoval do klubu kolem 100 mil. Liber, které kromě posílení kádru šly na stabilizaci klubových financí. Peníze na posily se ale spíše minuly účinkem, neboť Newcastle neměl moc dobrou sezónu, samotného Ashleyho ale nároční fanoušci Strak mají celkem rádi. Nemá totiž problém s velkým zaujetím sledovat zápasy v klubovém dresu přímo na tribuně mezi těmi nejhlučnějšími fanoušky, hlavně při zápasech na hřištích soupeřů je díky tomu vděčným objektem televizních kamer.

Pokud by klub za uvedenou částku prodal, vydělal by si pěkných pár desítek milionů Liber, což ale při velikosti jeho jmění (pozn. odhaduje se na 1,9 miliardy Liber) není určitě žádný nutný krok. Jenže Ashleymu se ale již údajně nechce další peníze do klubu pumpovat, neboť mu vlastnictví nepřináší žádný profit. Takový důvod ale vedení Newcastlu i kvůli výši jeho jmění striktně odmítá a očekává, že se bude Ashley i nadále podílet na fungování a financování činnosti klubu.

Kam dál?

Ondřej Myška / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
KubaLFC - 05.07. Odpovědět

tak to začina furt spekulace spekulace a pak je v klubu bordel a nejistota!!!

KubaLFC

Dobře že Newcastle odmítl Smajlík 7 teď už do PL nesmí přijít žádný nový majitel

West Dave 8.1
KOnev - 04.07. Odpovědět

My by sme ale majitelov zmenit mohli jak ja tych 2 debilov neznasam!!!
Mohli by to uz predat tym D.I.C ty su prachaty a bol by iba jeden majitel ked su 2 takto prinasa spory!

KOnev

i když sem fanda chelsea tak newcastle a manchester city sou také moje oblíbené týmy a je škoda že se nestalo z BIG FOUR BIG SIX bylo by to podle mně ještě zajímavější

blues.cfc

Newcastle do toho !

pipopipo
ojakub - 04.07. Odpovědět

Tento majitel mi je sympatický, ten musí zůstat (btw, my musíme vyrazit amíky z Liverpoolu)

ojakub
Joe - 04.07. Odpovědět

hlavně né dalšé Amíci v Premier league !! stačí Man U a Liverpool
Smajlík 11

Joe

Aston Villa ti nic nerika??????... a pri tom je to ukazkovy majitel! ta narodnost zas tolik neznamena, nas majitel mi treba vubec nevadi, ve vedeni nam nechal Anglicany, do klubu se nemicha:-)))... neni majitel jako majitel, Shinawatra neni Yankee a jekej je to zmrd:-)) majitele Brums to samy... co clovek, to povaha:-)) ale Ashleyho by byla fakt skoda

chazychaz
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články