Zpět na » League Championship » Owls má se záchranou pomoci Slusarski

League Championship - Owls má se záchranou pomoci Slusarski

Owls má se záchranou pomoci Slusarski © -

0

Líbilo se

27.03. - Polský útočník, Bartosz Slusarski, odchází z West Bromwiche do konce sezóny hostovat do Sheffieldu Wednesday, kterému by měl pomoci se záchranou. Slusarski se v této sezóně neprosadil ve West Bromwichi ani v Blackpoolu, kde už hostoval.

Slusarski letos nastoupil v dresu Baggies jen jednou a to na hřišti Colchesteru, když se na hřiště dostal 6 minut před koncem. Pak následovalo hostování v Blackpoolu a dalších sedm startů bez vstřeleného gólu.

Po návratu čekala 26letého útočníka jen rezerva. Jenže v posledních utkáních tam polský útočník zazářil a díky šesti gólům z posledních čtyřech zápasů si vybojoval hostování v Sheffieldu Wednesday.

"Museli jsme se posílit díky zranění Marcus Tudgaye, Bartosz by ho měl nahradit," vysvětluje manažer Sheffieldu Brian Laws novou posilu.

"Je to polský internacionál, který má nepochybně kvalitu a my doufáme, že nám pomůže v kličovém období sezóny."

Slusarski se ve West Browmcichi neprosadil přes vysokou konkurenci, Kevin Phillips, Ishmael Miller a český útočník Roman Bednář totiž vstřelili dohromady 52 gólů, navíc na hostování přišel z Aston Villy Luke Moore.

Slusarski by měl dostat možnost se v novém dresu předvést už v sobotu, kdy Wednesday hostí první Stoke City.

Kam dál?

Ondřej Voska / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články