Zpět na » League Championship » Sheringham pověsí kopačky na hřebík

League Championship - Sheringham pověsí kopačky na hřebík

Sheringham pověsí kopačky na hřebík © -

1

Líbilo se

01.03. - Anglický veterán Teddy Sheringham ukončí po tomto ligovém ročníku svou bohatou kariéru. Jednačtyřicetiletý bývalý reprezentant Albionu své rozhodnutí oznámil prostřednictvím internetových stránek svého současného klubu, Colchesteru United.

Jako by mu celky, jež obsahují slovo "United", byly souzeny - do paměti fanoušků na celém světě se vryl úžasnými výkony v dresu Red Devils, tedy rovněž týmu, který používá přídomek "United".

V dresu anglické reprezentace nastoupil Teddy v 51 zápasech, během kterých mu byla celkem jedenáctkrát dopřána radost ze vstřelené branky. Debutoval před dlouhými patnácti lety v zápase s Polskem, stylovou rozlučku absolvoval proti hvězdným Brazilcům.

"Po dlouhém a nádherném účinkování ve světě fotbalu jsem se rozhodl, že tato sezona je mou poslední. Opravdu jsem si fotbal užíval a chci poděkovat všem, kteří mi v mém fotbalovém růstu jakkoliv pomáhali," komentoval dojatě své rozhodnutí Sheringham.

"O trénování momentálně nepřemýšlím, ale fotbal znamená můj život a proto je velmi pravděpodobné, že se k němu někdy vrátím, zatím však netuším, v jaké pozici," přiznává někdejší ikona Manchesteru.

Colchesterský "stařík" se do fotbalových análů nesmazatelně zapsal triumfem v Champions League, když United v památném zápase fenomenálním koncem otočili vývoj střetnutí s mnichovským Bayernem. A byl to právě Sheringham, kdo se spolu se Solskjaerem o obrat postaral...

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Martin Homola / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Rc - 25.04. Odpovědět

je dobrej udelal kus prace Smajlík 7

Rc

Fenomenální hráč. Legenda United. Díky Teddy... Smajlík 17

thomas22
Reklama
Reklama
Nejnovější články