Zpět na » League Championship » Blackwell Kennyho z vlastního gólu neviní

League Championship - Blackwell Kennyho z vlastního gólu neviní

Blackwell Kennyho z vlastního gólu neviní © -

0

Líbilo se

28.02. - Manažer Sheffieldu United, Kevin Blackwell, si na tiskové konferenci po opakovaném zápase 5. kola FA Cupu postěžoval, že jeho tým měl neuvěřitelnou smůlu, když si Paddy Kenny dal vlastní gól. Irského brankáře však z vypadnutí neviní.

204 minut doháněl brankář Sheffieldu United, Paddy Kenny, hráče Middlesbrough k šílenství. V prvním i v druhém zápase mu nedokázal dát góla žádný z nich. Jenže pět minut před koncem prodloužení opakovaného utkání si irský brankář míč do brány nechtěně srazil sám a rozhodl o postupu Middlesbrough do čtvrtfinále FA Cupu.

Manažer Blades, Kevin Blackwell, však v žádném případě nechce Kennyho kritizovat, naopak tým pochválil za bojovnost.

"Byl to pro nás ohromně krutý gól, obzvláště po tom, jak jsme během zápasu bojovali. Podle mě bychom si za tento výkon zasloužili trochu více štěstí. Pro hráče to musí být ještě horší než pro mě," neskrýval Blackwell zklamání.

"Na druhou stranu ale musím všechny hráče pochválit za jejich bojovnost. I Paddy si zaslouží nejvyšší uznání, oba dva zápasy odchytal skvěle a za gól nemohl. Byla to prostě smůla. Je to skvělý brankář a já si ho velmi cením," poslal k opoře svého mužstva povzbudivá slova.

Soutghate: Ukázali jsme srdce a vítězného ducha

S výkonem svých svěřenců byl spokojen i manažer Middlesbrough, Gareth Southgate, který také vyzdvihl bojovnost týmu a to, že se v posledních minutách nevzdali šanci na vítězství.

"Měli jsme během utkání mnoho šancí, abychom o svém vítězství rozhodli dříve, a dlouho to už vypadalo, že zápas dojde k penaltám. Hráči ale naštěstí opět ukázali srdce a týmového ducha."

"Nyní je před námi čtvrtfinále a to už nebude vůbec jednoduché, protože každý tým bude chtít využít své šance," varuje Southgate před Cardiffem, kterého Middlesbrough vyzvou v dalším kole.

Bývalý kapitán týmu z Riverside Stadium se ještě vrátil ke šťastnému gólu, který Boro otevřel cestu do čtvrtfinále FA Cupu.

"Byl to velmi zvláštní gól a pro nás zároveň velmi šťastný. Mido ale po zápas říkal, že nebýt teče obránce, byl by to gól. Stoper navíc míč tečoval rukou."

Chcete se podívat na vlastní gól Paddy Kennyho z opakovaného zápasu 5. kola FA mezi Middlesbrough a Sheffieldem United? Tak máte možnost ZDE.

Kam dál?

Ondřej Voska / FotbalPortal.cz, BBC, Sky Sports

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

stane sa vlastny gol ale brankar si ho dal tak to e smola Smajlík 10

 reading
Maty - 28.02. Odpovědět

Stane se..

Maty
KuLich - 28.02. Odpovědět

To byl opravdu smolík..

KuLich
Reklama
Reklama
Nejnovější články